16 Sep
Normal registration
11 Jul - 12 Sep
Late registration
13 Sep - 16 Sep

JJ Fighting, Barn / Mixed 6–8 år / -25 kg

Arvid Edström SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Örnsköldsviks Kampsportsförening

  • Age group Mixed 6–8 år
  • Weightclass -25 kg
  • Born 2011

Raoul Bakareke SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Mixed 6–8 år
  • Weightclass -25 kg
  • Born 2010

JJ Newaza, Barn / Mixed 6–8 år / -30 kg

Signar Lindahl SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Örnsköldsviks Kampsportsförening

  • Age group Mixed 6–8 år
  • Weightclass -30 kg
  • Born 2010

Elna Valmari SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Mixed 6–8 år
  • Weightclass -30 kg
  • Born 2010

JJ Fighting, Barn / Mixed 6–8 år / -35 kg

Emelie Augustsson SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Örnsköldsviks Kampsportsförening

  • Age group Mixed 6–8 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2010

Emrik Dahlberg SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Örnsköldsviks Kampsportsförening

  • Age group Mixed 6–8 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2011

Raoul Bakareke SE

IKSU
Dynamix
Från Mixed 6-8 år / -30kg

  • Age group Mixed 6–8 år
  • Weightclass -30 kg
  • Born 2010

Manne Johansson Ödmalm SE

Holmsund-Obbola Kampsport IF
Dynamix

  • Age group Mixed 6–8 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2010

Vilma Abrahamsson SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Örnsköldsviks Kampsportsförening

  • Age group Mixed 6–8 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2012

JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -25 kg

Emine Lindahl SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Örnsköldsviks Kampsportsförening

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -25 kg
  • Born 2012

Gustav Söderlund SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Örnsköldsviks Kampsportsförening

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -25 kg
  • Born 2011

Albin Valmari SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -25 kg
  • Born 2011

Arvid Edström SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Örnsköldsviks Kampsportsförening

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -25 kg
  • Born 2011

Lova Näslund SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Örnsköldsviks Kampsportsförening

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -25 kg
  • Born 2012
Incomplete registrations

JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -35 kg

Emelie Augustsson SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Örnsköldsviks Kampsportsförening

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2010

Emrik Dahlberg SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Örnsköldsviks Kampsportsförening

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2011

Freja Vonkavaara SE

Holmsund-Obbola Kampsport IF
Dynamix

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2009

Manne Johansson Ödmalm SE

Holmsund-Obbola Kampsport IF
Dynamix

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2010

Vilma Abrahamsson SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Örnsköldsviks Kampsportsförening

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2012

Bo Hörlin SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Örnsköldsviks Kampsportsförening

  • Age group Mixed 6–8 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2011

JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -40 kg

Albin Helsing SE

IKSU
Dynamix
Från Mixed 11-12 /-35kg
Från Mixed 11-12 /-35kg - Albin
FrånMixed 9-10 / -35kg - Freja

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2007

Freja Vonkavaara SE

Holmsund-Obbola Kampsport IF
Dynamix
Från Mixed 11-12 /-35kg - Albin
FrånMixed 9-10 / -35kg - Freja

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2009

Alva Augustsson SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Örnsköldsviks Kampsportsförening

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -40 kg
  • Born 2008

JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -50 kg

Benjamin Sjöström SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Örnsköldsviks Kampsportsförening

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -50 kg
  • Born 2009

Ludvig Bünsow SE

Holmsund-Obbola Kampsport IF
Dynamix

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -50 kg
  • Born 2008

Alva Augustsson SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Örnsköldsviks Kampsportsförening

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -50 kg
  • Born 2008

Lemmy Eskilsson SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Från Mixed 6-8 år / -40kg

  • Age group Mixed 6–8 år
  • Weightclass -40 kg
  • Born 2011
Incomplete registrations

JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -30 kg

Ronja Salmi SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -30 kg
  • Born 2007

Leia Asplund SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -30 kg
  • Born 2009

Mira Hellsten SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Örnsköldsviks Kampsportsförening

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -30 kg
  • Born 2008

Gabriel Granberg SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -30 kg
  • Born 2009

Leah Valmari SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -30 kg
  • Born 2009

JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -50 kg

Benjamin Sjöström SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Från Mixed 9–10 år / -50 kg

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -50 kg
  • Born 2009

Björn Normark SE

Holmsund-Obbola Kampsport IF
Dynamix

  • Age group Flickor 13–15 år
  • Weightclass -50 kg
  • Born 2006

JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -60 kg

Hugo Normark SE

Holmsund-Obbola Kampsport IF
Dynamix

  • Age group Pojkar 13–15 år
  • Weightclass -60 kg
  • Born 2004

Hugo Hellsten SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Örnsköldsviks Kampsportsförening

  • Age group Pojkar 13–15 år
  • Weightclass -60 kg
  • Born 2004

JJ Fighting / Mixed U18 Amatör / -65 kg

Alva Östman SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Flickor 13–15 år
  • Weightclass -65 kg
  • Born 2003

Hugo Normark SE

Holmsund-Obbola Kampsport IF
Dynamix

  • Age group Pojkar 13–15 år
  • Weightclass -60 kg
  • Born 2004
Incomplete registrations

JJ Newaza / Pojkar U18 Amatör / -77 kg

Sebastian Sarapanya SE

Östersunds Budo Kai
Östersunds Budo Kai

  • Age group Pojkar 13–15 år
  • Weightclass +65 kg
  • Born 2003

Daniel Da Silva BR

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Örnsköldsviks Kampsportsförening

  • Age group Pojkar U18 Amatör
  • Weightclass -77 kg
  • Born 2000

JJ Newaza / Herrar Senior Amatör / -77 kg

Emil Petersson SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Herrar Senior Amatör
  • Weightclass -77 kg
  • Born 1997

Richard Ziegel DE

IKSU
Dynamix

  • Age group Herrar Senior Amatör
  • Weightclass -77 kg
  • Born 1997

Daniel Da Silva BR

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Från Pojkar u18 Amatör / -77 kg

  • Age group Pojkar U18 Amatör
  • Weightclass -77 kg
  • Born 2000

JJ Fighting / Herrar Senior Amatör / -85 kg

Daniel Da Silva BR

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Örnsköldsviks Kampsportsförening

  • Age group Pojkar U18 Amatör
  • Weightclass -77 kg
  • Born 2000

Adam Haglund Elgaidi SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Örnsköldsviks Kampsportsförening

  • Age group Herrar Senior Amatör
  • Weightclass -85 kg
  • Born 1989

Anton Forsberg SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Herrar Senior Amatör
  • Weightclass -85 kg
  • Born 1998

JJ Fighting / Herrar Senior Elit / -69 kg

Karl Dahlgren SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Herrar Senior Elit
  • Weightclass -69 kg
  • Born 1985

Adam Schmidt SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Herrar Senior Elit
  • Weightclass -69 kg
  • Born 2000

Edvin Hägglund SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Örnsköldsviks Kampsportsförening

  • Age group Herrar Senior Elit
  • Weightclass -69 kg
  • Born 2001

John Ljungblahd SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Herrar Senior Elit
  • Weightclass -69 kg
  • Born 2003

JJ Newaza / Herrar Senior Elit / -69 kg

Adam Schmidt SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Herrar Senior Elit
  • Weightclass -69 kg
  • Born 2000

Karl Dahlgren SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Herrar Senior Elit
  • Weightclass -69 kg
  • Born 1985

JJ Fighting / Herrar Senior Elit / -77 kg

Emil Petersson SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Herrar Senior Elit
  • Weightclass -77 kg
  • Born 1997

Richard Ziegel DE

IKSU
Dynamix

  • Age group Herrar Senior Elit
  • Weightclass -77 kg
  • Born 1997

JJ Fighting / Herrar Senior Elit / -94 kg

Jonatan Dagnå SE

Sollentuna Kampidrottsförening och träningscenter
Dynamix

  • Age group Herrar Senior Elit
  • Weightclass -94 kg
  • Born 1994

Klaus Ncuti SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Herrar Senior Elit
  • Weightclass -94 kg
  • Born 1995

JJ Fighting, Barn / Mixed 13–15 år / -50 kg

Ismael Bäckström SE

IKSU
Dynamix
Från Mixed 11-12 / -45 kg -Isamel, Louise, Ludvig
Från Flickor13-15 / -50kg

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -45 kg
  • Born 2006

Björn Normark SE

Holmsund-Obbola Kampsport IF
Dynamix

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -50 kg
  • Born 2006

Tove Öhman SE

Holmsund-Obbola Kampsport IF
Dynamix
Från Mixed 11-12 / -45 kg -Isamel, Louise, Ludvig
Från Flickor13-15 / -50kg

  • Age group Flickor 13–15 år
  • Weightclass -50 kg
  • Born 2005

Ludvig Bünsow SE

Holmsund-Obbola Kampsport IF
Dynamix
Från Mixed 9–10 år / -45 kg
Från Mixed 11-12 / -45 kg -Isamel, Louise, Ludvig
Från Flickor13-15 / -50kg

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -45 kg
  • Born 2008

William Winberg SE

IKSU
Dynamix
Från Flickor 13-15 /-40kg - Isabella
Från Pojkar 13-15 / -40kg- William

  • Age group Pojkar 13–15 år
  • Weightclass -40 kg
  • Born 2005

Isabella Ghazinour SE

IKSU
Dynamix
Från Flickor 13-15 /-40kg - Isabella
Från Pojkar 13-15 / -40kg- William

  • Age group Flickor 13–15 år
  • Weightclass -40 kg
  • Born 2005
Incomplete registrations

JJ Newaza, Barn / Mixed 13–15 år / -50 kg

Ismael Bäckström SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -50 kg
  • Born 2006

Isabella Ghazinour SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Flickor 13–15 år
  • Weightclass -50 kg
  • Born 2005

Ludvig Bünsow SE

Holmsund-Obbola Kampsport IF
Dynamix

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -50 kg
  • Born 2008
Incomplete registrations