23 Nov 2019
Early bird registrations
06 Sep - 01 Nov 00:00
Ordinarie registrering
Deadline 17 Nov 23:59
Sen registrering
Deadline 20 Nov 23:59

JJ Fighting, Barn / Mixed 7–8 år / -35 kg

Nils Wågström Stockfelt SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Kita Ryu

  • Age group Mixed 7–8 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2012

Annie Eilers DE

IKSU
Dynamix

  • Age group Mixed 7–8 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2011

Albin Valmari SE

Holmsund-Obbola Kampsport IF
Dynamix

  • Age group Mixed 7–8 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2011

Felix Moisio SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Kita Ryu

  • Age group Mixed 7–8 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2012

Linnea Nilsson SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Kita Ryu

  • Age group Mixed 7–8 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2010

Michelle Sjöström SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Kita Ryu

  • Age group Mixed 7–8 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2003

JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg

Nicole Grimmer SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Kita Ryu

  • Age group Mixed 7–8 år
  • Weightclass -25 kg
  • Born 2013

Alma Hawranek SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Mixed 7–8 år
  • Weightclass -30 kg
  • Born 2011
Ofullständiga registreringar

JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -45 kg

Frans Morian SE

IKSU
Dynamix
11-12 / -35kg

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2010

Levi Selander SE

Holmsund-Obbola Kampsport IF
Dynamix

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -45 kg
  • Born 2009

Milian Lindahl SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Kita Ryu
Milian Lindahl 9-10/ -40kg

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -40 kg
  • Born 2009
Ofullständiga registreringar

JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -35 kg

Emelie Augustsson SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Kita Ryu

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2010

Viktor Persson SE

Holmsund-Obbola Kampsport IF
Dynamix

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2010

Elna Valmari SE

Holmsund-Obbola Kampsport IF
Dynamix

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2010

JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / +55 kg

Benjamin Sjöström SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Kita Ryu
Benjamin Sjöström 9-10/+50kg

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass +50 kg
  • Born 2009

William Vikström SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Kita Ryu

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass +55 kg
  • Born 2008

Ludvig Bünsow SE

Holmsund-Obbola Kampsport IF
Dynamix

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass +50 kg
  • Born 2008

JJ Newaza, Barn / Mixed 7–8 år / -35 kg

Nils Wågström Stockfelt SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Kita Ryu

  • Age group Mixed 7–8 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2012

Albin Valmari SE

Holmsund-Obbola Kampsport IF
Dynamix

  • Age group Mixed 7–8 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2011

Annie Eilers DE

IKSU
Dynamix

  • Age group Mixed 7–8 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2011

Felix Moisio SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Kita Ryu

  • Age group Mixed 7–8 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2012

William Sundqvist SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Kita Ryu

  • Age group Mixed 7–8 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2012

Linnea Nilsson SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Kita Ryu

  • Age group Mixed 7–8 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2010

JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg

Signar Lindahl SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Kita Ryu

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -30 kg
  • Born 2010

Leah Valmari SE

Holmsund-Obbola Kampsport IF
Dynamix

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -30 kg
  • Born 2009

Alma Hawranek SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Mixed 7–8 år
  • Weightclass -30 kg
  • Born 2011

Lykke Asplund SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Mixed 7–8 år
  • Weightclass -30 kg
  • Born 2011

Elias Brorsson SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Kita Ryu

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -30 kg
  • Born 2008

JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -40 kg

Milian Lindahl SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Kita Ryu

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -40 kg
  • Born 2009

Alexander Norberg SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Kita Ryu

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -40 kg
  • Born 2009

Emrik Dahlberg SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Kita Ryu

  • Age group Mixed 7–8 år
  • Weightclass -40 kg
  • Born 2011

Edith Byström SE

Holmsund-Obbola Kampsport IF
Dynamix

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -40 kg
  • Born 2009

William Johansson SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Kita Ryu

  • Age group Mixed 7–8 år
  • Weightclass -40 kg
  • Born 2011
Ofullständiga registreringar

JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -35 kg

Emelie Augustsson SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Kita Ryu

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2010

Elna Valmari SE

Holmsund-Obbola Kampsport IF
Dynamix

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2010

Anton Höglund SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2010

Viktor Persson SE

Holmsund-Obbola Kampsport IF
Dynamix

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2010

Bianca Forsberg SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2008

Leia Asplund SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2009

JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -40 kg

Ronja Salmi SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -40 kg
  • Born 2007

Levi Selander SE

Holmsund-Obbola Kampsport IF
Dynamix

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -45 kg
  • Born 2009

Manfred Nilsson SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -40 kg
  • Born 2008

JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / +55 kg

Benjamin Sjöström SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Kita Ryu
Benjamin 9-10 / -50kg
Alia Sandbarg 11-12/ -50kg

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass +50 kg
  • Born 2009

Alia Sandberg SE

IKSU
Dynamix
Benjamin 9-10 / -50kg
Alia Sandbarg 11-12/ -50kg

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -50 kg
  • Born 2008

William Vikström SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Kita Ryu

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass +55 kg
  • Born 2008

Ludvig Bünsow SE

Holmsund-Obbola Kampsport IF
Dynamix

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass +50 kg
  • Born 2008

JJ Fighting / Herrar Senior / -69 kg

Kimmo Kivelä SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Kita Ryu

  • Age group Herrar Senior
  • Weightclass -69 kg
  • Born 1997

Eli Lundberg SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Herrar Senior
  • Weightclass -69 kg
  • Born 2002

JJ Newaza / Herrar Senior / -69 kg

Kimmo Kivelä SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Kita Ryu

  • Age group Herrar Senior
  • Weightclass -69 kg
  • Born 1997

Eli Lundberg SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Herrar U18
  • Weightclass -69 kg
  • Born 2002

Avanmälda

Emil Petersson SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Herrar Senior
  • Weightclass -77 kg
  • Born 1997

Klaus Ncuti SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Herrar Senior
  • Weightclass -85 kg
  • Born 1995

William Hagberg SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Herrar Senior Amatör
  • Weightclass -69 kg
  • Born 1992

Robin Eriksson SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Herrar Senior
  • Weightclass -94 kg
  • Born 1990
Ofullständiga registreringar

Herrar Fighting Amatör -77kg (öppen klass)

LaTanya Sjöström SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Kita Ryu

  • Age group Damer Senior
  • Weightclass -62 kg
  • Born 2002

Magda Andersson SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Damer Senior Amatör
  • Weightclass +70 kg
  • Born 1996

Daniel Öhman SE

Holmsund-Obbola Kampsport IF
Dynamix

  • Age group Herrar Senior Amatör
  • Weightclass -77 kg
  • Born 1976

Eli Lundberg SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Herrar U18
  • Weightclass -69 kg
  • Born 2002

Kimmo Kivelä SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Kita Ryu

  • Age group Herrar Senior Amatör
  • Weightclass -69 kg
  • Born 1997

JJ Fighting, Barn / 9-10 år / +40

Alexander Norberg SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Kita Ryu
9-10 år / -40kg
Alexander Norberg
Emrik Dahlberg
Edith Byström
William Johansson
7-8 år/+40kg

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -40 kg
  • Born 2009

Emrik Dahlberg SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Kita Ryu
9-10 år / -40kg
Alexander Norberg
Emrik Dahlberg
Edith Byström
William Johansson
7-8 år/+40kg

  • Age group Mixed 7–8 år
  • Weightclass -40 kg
  • Born 2011

Edith Byström SE

Holmsund-Obbola Kampsport IF
Dynamix
9-10 år / -40kg
Alexander Norberg
Emrik Dahlberg
Edith Byström
William Johansson
7-8 år/+40kg

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -40 kg
  • Born 2009

William Johansson SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Kita Ryu
9-10 år / -40kg
Alexander Norberg
Emrik Dahlberg
Edith Byström
William Johansson
7-8 år/+40kg

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -40 kg
  • Born 2011
Ofullständiga registreringar

JJ Newasa, Mixed / -55kg

Ismael Bäckström SE

IKSU
Dynamix
Ismael Bäckström Pojkar 13-15 år /-55kg
Tove Öhman Flickor 13-15 år /55kg

  • Age group Pojkar 13–15 år
  • Weightclass -55 kg
  • Born 2006

Tove Öhman SE

Holmsund-Obbola Kampsport IF
Dynamix
Ismael Bäckström Pojkar 13-15 år /-55kg
Tove Öhman Flickor 13-15 år /55kg

  • Age group Flickor 13–15 år
  • Weightclass -55 kg
  • Born 2005

JK Fighting, Barn / Mixed

Moa Sandström SE

IKSU
Dynamix
Tove Öhman /13-15år/-55kg
Max Lundgren /13-15år/-45kg
Moa Sandström /11-12år/+55kg

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass +55 kg
  • Born 2007

Tove Öhman SE

Holmsund-Obbola Kampsport IF
Dynamix
Tove Öhman /13-15år/-55kg
Max Lundgren /13-15år/-45kg
Moa Sandström /11-12år/+55kg

  • Age group Flickor 13–15 år
  • Weightclass -55 kg
  • Born 2005
Ofullständiga registreringar