Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -40 kg
(Saturday 19:th of October)
B-48
Finito
Carl Walker
SKIFT
Won by points - 02:00
Sebastian Österberg Karlstad Kampsportförening
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -45 kg
(Saturday 19:th of October)
C-52
Finito
Kimon Christoforidis
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Won by points - 02:00
Nilas Malmberg Kumlakampsportsförening
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -50 kg
(Saturday 19:th of October)
B-52
Finito
Parham Goodarzi
SKIFT
Kerstin Lundberg Nacka Dojo IF Won by points - 02:00
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -65 kg
(Saturday 19:th of October)
A-47
Finito
Hampus Wall
Dynamix Herrljunga
Won by Submission - 03:05
Lukas Lundmark Nacka Dojo IF
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -40 kg
(Saturday 19:th of October)
C-46
Finito
Alexander Maximov
Nacka Dojo IF
Stella Ponthan SKIFT Won by points - 02:00
JJ Newaza / Herrar Senior Elit / -77 kg
(Saturday 19:th of October)
B-54
Finito
Erik Gullestad
Nacka Dojo IF
Won by points - 06:00
Hampus Viström Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -65 kg
(Saturday 19:th of October)
A-48
Finito
Unknown User
Nacka Dojo IF
Liam Allstyle Mäkelä SKIFT Won by Disqualification (disqualification) - 02:04
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -45 kg
(Saturday 19:th of October)
C-53
Finito
Leo Mielke
Nacka Dojo IF
Emilia Hellström SKIFT Won by points - 02:00
JJ Newaza / Herrar Senior Amatör / -77 kg
(Saturday 19:th of October)
B-56
Finito
Robin Eriksson
Gävle Ju-Jutsu
Won by points - 06:00
Samuel Modée Solna Ju-jutsu Klubb
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -65 kg
(Saturday 19:th of October)
A-49
Finito
Leo Tingshammar
SKIFT
Adam Idén Nacka Dojo IF Won by Submission - 01:51
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -50 kg
(Saturday 19:th of October)
C-57
Finito
Wille Wendt
Lomma CJJ
Won by points - 02:00
Antonio Iglesias Wohllk SKIFT
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / -45 kg
(Saturday 19:th of October)
A-53
Finito
Anton Linde
SKIFT
Won by Full Ippon - 00:55
Folke Wiklund SKIFT
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -45 kg
(Saturday 19:th of October)
C-54
Finito
Loran Yildirim
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Nilas Malmberg Kumlakampsportsförening Won by Disqualification (disqualification) - 00:53
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / -55 kg
(Saturday 19:th of October)
A-56
Finito
Björn Normark
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Won by points - 02:00
Victor Liller SKIFT
JJ Newaza / Herrar Senior Amatör / -77 kg
(Saturday 19:th of October)
B-57
Finito
Robin Eriksson
Gävle Ju-Jutsu
Won by points - 06:00
Samuel Modée Solna Ju-jutsu Klubb
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -65 kg
(Saturday 19:th of October)
A-50
Finito
Erik Guve
SKIFT
Unknown User Nacka Dojo IF Won by points - 04:00
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / -45 kg
(Saturday 19:th of October)
A-54
Finito
Anton Linde
SKIFT
Won by Full Ippon - 01:35
Folke Wiklund SKIFT
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / -85 kg
(Saturday 19:th of October)
B-59
Finito
Christopher Jeanpier Basauri Corrales
Nacka Dojo IF
Klaus Ncuti IKSU Won by points - 03:00
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / -55 kg
(Saturday 19:th of October)
A-57
Finito
Oskar Nordén
Nacka Dojo IF
Melwin Hansson SKIFT Won by points - 02:00
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -50 kg
(Saturday 19:th of October)
C-58
Finito
Shayan Bigdeli
Oscar Ahlm Nacka Dojo IF Won by points - 02:00
JJ Newaza / Herrar Senior Elit / +94 kg
(Saturday 19:th of October)
Finito
Claudio Ramirez
Nacka Dojo IF
Won by Walkover - 00:45
Andreas Jansson Gävle Ju-Jutsu
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -45 kg
(Saturday 19:th of October)
C-55
Finito
Emilia Hellström
SKIFT
Logan Collins SKIFT Won by points - 02:00
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -65 kg
(Saturday 19:th of October)
A-51
Finito
Adam Idén
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 02:31
Lukas Lundmark Nacka Dojo IF
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / -85 kg
(Saturday 19:th of October)
B-60
Finito
Christopher Jeanpier Basauri Corrales
Nacka Dojo IF
Robby Andersson Budoklubben Shindo Won by Disqualification (disqualification) - 02:39
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -50 kg
(Saturday 19:th of October)
C-59
Finito
Wille Wendt
Lomma CJJ
Shayan Bigdeli Won by points - 02:00
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / -55 kg
(Saturday 19:th of October)
A-58
Finito
Björn Normark
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Won by Full Ippon - 01:14
Oskar Nordén Nacka Dojo IF
JJ Newaza / Herrar Senior Elit / +94 kg
(Saturday 19:th of October)
Finito
Claudio Ramirez
Nacka Dojo IF
Won by Walkover
Andreas Jansson Gävle Ju-Jutsu
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -45 kg
(Saturday 19:th of October)
C-56
Finito
Nilas Malmberg
Kumlakampsportsförening
Won by points - 02:00
Logan Collins SKIFT
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -65 kg
(Saturday 19:th of October)
A-52
Finito
Unknown User
Nacka Dojo IF
Won by points - 04:00
Adam Idén Nacka Dojo IF
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / -85 kg
(Saturday 19:th of October)
B-61
Finito
Klaus Ncuti
IKSU
Won by points - 03:00
Robby Andersson Budoklubben Shindo
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -50 kg
(Saturday 19:th of October)
C-60
Finito
Antonio Iglesias Wohllk
SKIFT
Oscar Ahlm Nacka Dojo IF Won by Full Ippon - 01:17
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / -55 kg
(Saturday 19:th of October)
A-59
Finito
Victor Liller
SKIFT
Melwin Hansson SKIFT Won by points - 02:00