Ukupno medalja
25 Zlato
25 Srebro
20 Bronza
Jujutsu Fighting, Mixed 6–12 år / 6–8 år / -35 kg
Jujutsu Fighting, Mixed 6–12 år / 9–10 år / -35 kg
4
William Årdahl
IKSU
Jujutsu Fighting, Mixed 6–12 år / 9–10 år / -40 kg
Jujutsu Fighting, Mixed 6–12 år / 11–12 år / -35 kg
4
Adam Ghazi
IKSU
5
Elias Mamhidir
IKSU
Jujutsu Fighting, Mixed 6–12 år / 11–12 år / -40 kg
4
Agnes Broman
IKSU
Jujutsu Fighting, Mixed, 13–15 år / -45 kg
Jujutsu Fighting, Kvinnor/Flickor / Damer Amatör / -70 kg
Jujutsu Fighting, Herrar/Pojkar / Herrar Senior Amatör / -77 kg
4
Liam Marklund
Holmsund-Obbola Kampsport IF
– Dynamix
5
Mahmoud Alturk
IKSU
Jujutsu Fighting, Herrar/Pojkar / Herrar Senior Amatör / -85 kg
Jujutsu Fighting, Herrar/Pojkar / Herrar Senior Elit / -69 kg
Jujutsu Fighting, Herrar/Pojkar / Herrar Senior Elit / +94 kg
4
Jonte Bergsten
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Jujutsu Fighting, Herrar/Pojkar / Pojkar 13–15 år / -60 kg
Jujutsu Newaza, Mixed 6–12 år / Mixed 6–8 år / -30 kg
Jujutsu Newaza, Mixed 6–12 år / Mixed 9–10 år / -30 kg
4
William Årdahl
IKSU
5
Hannes Mamhidir
IKSU
Jujutsu Newaza, Mixed 6–12 år / Mixed 9–10 år / -35 kg
4
Shirin Alturk
IKSU
5
Nellie Sjölander
IKSU
– Dynamix
5
Alvin Klaminder
IKSU
Jujutsu Newaza, Mixed 6–12 år / Mixed 9–10 år / -40 kg
4
Axelina Tellström
IKSU
Jujutsu Newaza, Mixed 6–12 år / Mixed 11–12 år / -35 kg
4
Björn Normark
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Jujutsu Newaza, Mixed 6–12 år / Mixed 11–12 år / -40 kg
4
Loke Backlund
IKSU
Jujutsu Newaza, Mixed 6–12 år / Mixed 11–12 år / -55 kg
4
Jesper Huovinen
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Jujutsu Newaza, Kvinnor/Flickor / Damer Senior Amatör / -70 kg
Jujutsu Newaza, Herrar/Pojkar / Pojkar 13–15 år / -45 kg
Jujutsu Newaza, Herrar/Pojkar / Herrar Senior Amatör / -77 kg
4
Axel Blid
Umeå Kampcenter IF
5
Simon Baghdagulyan
Holmsund-Obbola Kampsport IF
5
Fredrik Thorsell
IKSU
7
Vilgot Åkerblom
IKSU
– Dynamix
7
Samuel Collier Ryder
IKSU
9
Simon Sjöström
IKSU
– Dynamix
9
Jad Cassini Bäckström
Lycksele Kampförening
Jujutsu Newaza, Herrar/Pojkar / Herrar Senior Amatör / -85 kg
4
Jerry Näslund
IKSU
5
Nils Forsell
IKSU
Jujutsu Newaza, Herrar/Pojkar / Herrar Senior Elit / -85 kg
4
Arvid Alm
IKSU
– Dynamix
5
Karl Dahlgren
IKSU
– Dynamix
5
Mikhail Savitskiy
IKSU
– Dynamix
7
Emanuel Holm
Umeå Budoklubb