Ordinarie registrering
23 Aug - 06 Oct
Sen registrering
07 Oct - 09 Oct

JJ Newaza, Barn / Mixed 6–8 år / -25 kg

Ryan Sundberg SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Mixed 6–8 år
  • Weightclass -25 kg
  • Born 2011

Idun Söderlindh SE

Nacka Dojo IF
Dynamix
Moved because alone in category

  • Age group Mixed 6–8 år
  • Weightclass -20 kg
  • Born 2010
Ofullständiga registreringar

JJ Fighting, Barn / Mixed 6–8 år / -25 kg

Idun Söderlindh SE

Nacka Dojo IF
Dynamix
Moved because alone in category

  • Age group Mixed 6–8 år
  • Weightclass -20 kg
  • Born 2010

Freja Qvist SE

Minami Budokai Klubb
Minami Budokai Klubb

  • Age group Mixed 6–8 år
  • Weightclass -25 kg
  • Born 2010
Ofullständiga registreringar

JJ Fighting, Barn / Mixed 6–8 år / -30 kg

Liam Knutsson SE

Kumla Kampsportsförening
Team Sweden JJR

  • Age group Mixed 6–8 år
  • Weightclass -30 kg
  • Born 2010

Manfred Larsson SE

Sollentuna Kampidrottsförening och träningscenter
Dynamix

  • Age group Mixed 6–8 år
  • Weightclass -30 kg
  • Born 2011

Liam Klysing SE

Sollentuna Kampidrottsförening och träningscenter
Dynamix

  • Age group Mixed 6–8 år
  • Weightclass -30 kg
  • Born 2010

Tor Frölund SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Duo Jujutsu Duo, Mixed 6–8 år
  • Born 2011

JJ Newaza, Barn / Mixed 6–8 år / -35 kg

Lo Roos SE

Nacka Dojo IF
Dynamix
Combined with -35 kg to give fights to alone fighter

  • Age group Mixed 6–8 år
  • Weightclass -30 kg
  • Born 2010

Liam Knutsson SE

Kumla Kampsportsförening
Team Sweden JJR
Combined with -35 kg to give fights to alone fighter

  • Age group Mixed 6–8 år
  • Weightclass -30 kg
  • Born 2010

Liam Klysing SE

Sollentuna Kampidrottsförening och träningscenter
Dynamix
Combined with -35 kg to give fights to alone fighter

  • Age group Mixed 6–8 år
  • Weightclass -30 kg
  • Born 2010

Julian Von Waldegg SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Mixed 6–8 år
  • Weightclass -30 kg
  • Born 2010

Emrik Dahlberg SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Örnsköldsviks Kampsportsförening

  • Age group Mixed 6–8 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2011

Evielle Nsundi SE

Nacka Dojo IF
Dynamix
Combined with -35 kg to give fights to alone fighter

  • Age group Mixed 6–8 år
  • Weightclass -30 kg
  • Born 2011

JJ Fighting, Barn / Mixed 6–8 år / -40 kg

Emrik Dahlberg SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Moved because alone in category

  • Age group Mixed 6–8 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2011

JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg

Viggo Vivall SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -30 kg
  • Born 2009

Albin Högbom SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -30 kg
  • Born 2008

Elli Bordal SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -30 kg
  • Born 2009

Hugo Viktorsson SE

Kumla Kampsportsförening
Team Sweden JJR

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -30 kg
  • Born 2009

Buster Bård SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -30 kg
  • Born 2009

JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg

Albin Högbom SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -30 kg
  • Born 2008

Elton Ekström SE

Nacka Dojo IF
Dynamix
Moved because alone in category

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -25 kg
  • Born 2009

Mira Hellsten SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Combined with -45 kg to give fights to alone fighter

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2008

JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -35 kg

Sara Nordén SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2008

Alfred Hedengren SE

Kumla Kampsportsförening
Team Sweden JJR

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2008

Nova Sidebro SE

Kumla Kampsportsförening
Team Sweden JJR

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2009

Adam Tholander SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2008

Walter Frejing SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2009

Karina Buiuc SE

Minami Budokai
Minami Budokai

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2009

Linus Forssten SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2008

JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -40 kg

Ofullständiga registreringar

JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -45 kg

Kimon Christoforidis SE

Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Team Sweden JJR
Moved to create bigger bracket

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -40 kg
  • Born 2008

Yrla Dömstedt SE

Kumla Kampsportsförening
Team Sweden JJR

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -45 kg
  • Born 2009

Klara Wahlström SE

Nacka Dojo IF
Dynamix
Moved to create bigger bracket

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -40 kg
  • Born 2008

Annie Steinke Brånby SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -45 kg
  • Born 2008

Alexander Maximov SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2008

JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -45 kg

Sara Nordén SE

Nacka Dojo IF
Dynamix
Combined with -45 kg to give fights to alone fighter

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2008

Elliot Winqvist SE

Sollentuna Kampidrottsförening och träningscenter
Dynamix
Combined with -45 kg to give fights to alone fighter

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2009

Walter Frejing SE

Nacka Dojo IF
Dynamix
Combined with -45 kg to give fights to alone fighter

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2009

Hedvig Dyrssen SE

Nacka Dojo IF
Dynamix
Combined with -45 kg to give fights to alone fighter

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2008

Remus Jacobsson SE

Sollentuna Kampidrottsförening och träningscenter
Dynamix

  • Age group Mixed 9–10 år
  • Weightclass -45 kg
  • Born 2009

JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -35 kg

Olof Rehbinder SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2007

Max Kocken SE

Sollentuna Kampidrottsförening och träningscenter
Dynamix
Moved to create a bigger category

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -30 kg
  • Born 2007

Theo Thornell Kihlman SE

Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Team Sweden JJR
Moved to create a bigger category

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -30 kg
  • Born 2007

JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -40 kg

Vincent Kiirikki SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -40 kg
  • Born 2007

Isola Larsson SE

Sollentuna Kampidrottsförening och träningscenter
Dynamix

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -40 kg
  • Born 2007

Viggo Richter SE

Nacka Dojo IF
Dynamix
Moved because alone in category

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2007

Elliot Sundberg SE

Nacka Dojo IF
Dynamix
Moved because alone in category

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -35 kg
  • Born 2006

Nathalie Åkerman SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -40 kg
  • Born 2007

JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -40 kg

Neo Singh SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -40 kg
  • Born 2007

Gustav Nyström SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -40 kg
  • Born 2007

JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -45 kg

Oskar Nordén SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -45 kg
  • Born 2006

Wilmer Axerell Björkman SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -45 kg
  • Born 2006

Neo Tered SE

Dynamix Köping Idrottsförening
Dynamix

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -45 kg
  • Born 2006

Oscar Ahlm SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -45 kg
  • Born 2007

JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -45 kg

Oskar Nordén SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -45 kg
  • Born 2006

Vincent Nyberg SE

Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Team Sweden JJR
Moved at the weighin

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -40 kg
  • Born 2006

Neo Tered SE

Dynamix Köping Idrottsförening
Dynamix

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -45 kg
  • Born 2006

Jay Luttropp SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -45 kg
  • Born 2007

Liam Lamberg SE

Nacka Dojo IF
Dynamix
Moved at the weighin

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -40 kg
  • Born 2007

Oscar Ahlm SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -45 kg
  • Born 2007

JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -55 kg

Victor Liller SE

Sollentuna Kampidrottsförening och träningscenter
Dynamix
Moved at the weighin

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -45 kg
  • Born 2006

Elliot Lundgren SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -55 kg
  • Born 2007

Olivia Herbert SE

Nacka Dojo IF
Dynamix
Moved to create a bigger category

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -50 kg
  • Born 2006

Truls Airio SE

Sollentuna Kampidrottsförening och träningscenter
Dynamix

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -55 kg
  • Born 2006

Björn Normark SE

Holmsund-Obbola Kampsport IF
Dynamix
Moved to create a bigger category

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -50 kg
  • Born 2006

Wiggo Lundborg SE

Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Team Sweden JJR

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass +55 kg
  • Born 2006

JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -55 kg

Dante Roos SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -55 kg
  • Born 2006

Tilda Olsson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -55 kg
  • Born 2007

Björn Normark SE

Holmsund-Obbola Kampsport IF
Dynamix
Moved because alone in category

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass -50 kg
  • Born 2006

Rafael Skantze SE

Nacka Dojo IF
Dynamix
Moved because alone in category

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass +55 kg
  • Born 2006

JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / +55 kg

Alina Andersson SE

Kumla Kampsportsförening
Team Sweden JJR

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass +55 kg
  • Born 2006

Rasmus Bäck SE

Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Team Sweden JJR

  • Age group Mixed 11–12 år
  • Weightclass +55 kg
  • Born 2006

JJ Newaza, Barn / Flickor 13–15 år / -45 kg

Hilma Helin SE

Nacka Dojo IF
Dynamix
Moved cause alone in category

  • Age group Flickor 13–15 år
  • Weightclass -40 kg
  • Born 2005

Livia Högbom SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Flickor 13–15 år
  • Weightclass -45 kg
  • Born 2005

JJ Fighting, Barn / Flickor 13–15 år / -45 kg

Livia Högbom SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Flickor 13–15 år
  • Weightclass -45 kg
  • Born 2005

JJ Newaza, Barn / Flickor 13–15 år / -55 kg

Nellie Malmberg SE

Kumla Kampsportsförening
Team Sweden JJR

  • Age group Flickor 13–15 år
  • Weightclass -55 kg
  • Born 2005

Tove Öhman SE

Holmsund-Obbola Kampsport IF
Dynamix

  • Age group Flickor 13–15 år
  • Weightclass -55 kg
  • Born 2005

Felicia Silvernäs SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Flickor 13–15 år
  • Weightclass -55 kg
  • Born 2005

JJ Fighting, Barn / Flickor 13–15 år / -55 kg

Nellie Malmberg SE

Kumla Kampsportsförening
Team Sweden JJR

  • Age group Flickor 13–15 år
  • Weightclass -55 kg
  • Born 2005

Frida Leine SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Flickor 13–15 år
  • Weightclass -55 kg
  • Born 2004

Lucia Sanchez SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Flickor 13–15 år
  • Weightclass -55 kg
  • Born 2005

Tove Öhman SE

Holmsund-Obbola Kampsport IF
Dynamix

  • Age group Flickor 13–15 år
  • Weightclass -55 kg
  • Born 2005

Tove Svensson Widmark SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Flickor 13–15 år
  • Weightclass -55 kg
  • Born 2004

Filippa Qvist SE

Minami Budokai Klubb
Minami Budokai Klubb
Moved at the weighin

  • Age group Flickor 13–15 år
  • Weightclass -45 kg
  • Born 2005

JJ Fighting, Barn / Flickor 13–15 år / -60 kg

Nellie Blomqvist SE

Budoklubben Shindo
Dynamix

  • Age group Flickor 13–15 år
  • Weightclass -60 kg
  • Born 2004

Alina Andersson SE

Kumla Kampsportsförening
Team Sweden JJR

  • Age group Flickor 13–15 år
  • Weightclass -60 kg
  • Born 2006

Alicia Herbert SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Flickor 13–15 år
  • Weightclass -60 kg
  • Born 2004

JJ Newaza, Barn / Flickor 13–15 år / -65 kg

Rebecka Johansson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix
Moved cause alone in category

  • Age group Flickor 13–15 år
  • Weightclass -60 kg
  • Born 2005

Tyra Westerberg SE

Dynamix Köping Idrottsförening
Dynamix

  • Age group Flickor 13–15 år
  • Weightclass -65 kg
  • Born 2004

Alva Östman SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Flickor 13–15 år
  • Weightclass -65 kg
  • Born 2003

Alva Leeb SE

Nacka Dojo IF
Dynamix
Moved cause alone in category

  • Age group Flickor 13–15 år
  • Weightclass -60 kg
  • Born 2005

JJ Fighting, Barn / Flickor 13–15 år / -65 kg

Alva Östman SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Flickor 13–15 år
  • Weightclass -65 kg
  • Born 2003

Sonja Milosavljevic SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Flickor 13–15 år
  • Weightclass -65 kg
  • Born 2003

Tyra Westerberg SE

Dynamix Köping Idrottsförening
Dynamix

  • Age group Flickor 13–15 år
  • Weightclass -65 kg
  • Born 2004

JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / + 40 kg

Ofullständiga registreringar

JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / -50 kg

Melwin Hansson SE

Sollentuna Kampidrottsförening och träningscenter
Dynamix
Moved because alone in category

  • Age group Pojkar 13–15 år
  • Weightclass -45 kg
  • Born 2005

Ryan Andersson SE

Minami Budokai
Minami Budokai

  • Age group Pojkar 13–15 år
  • Weightclass -50 kg
  • Born 2005

JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -55 kg

Ahmed Sultan SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Pojkar 13–15 år
  • Weightclass -55 kg
  • Born 2005

Felix Österberg SE

Nacka Dojo IF
Dynamix
Moved cause alone in category

  • Age group Pojkar 13–15 år
  • Weightclass -50 kg
  • Born 2005

Hugo Blommaskog SE

Göteborgs Ju-jutsu klubb
Göteborgs Ju-jutsu klubb

  • Age group Pojkar 13–15 år
  • Weightclass -55 kg
  • Born 2004

Lukas Lundmark SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Pojkar 13–15 år
  • Weightclass -55 kg
  • Born 2005
Ofullständiga registreringar

JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / -55 kg

Hugo Blommaskog SE

Göteborgs Ju-jutsu klubb
Göteborgs Ju-jutsu klubb

  • Age group Pojkar 13–15 år
  • Weightclass -55 kg
  • Born 2004

Lukas Lundmark SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Pojkar 13–15 år
  • Weightclass -55 kg
  • Born 2005
Ofullständiga registreringar

JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -60 kg

Theo Lindqvist SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Pojkar 13–15 år
  • Weightclass -60 kg
  • Born 2004

Hugo Normark SE

Holmsund-Obbola Kampsport IF
Dynamix

  • Age group Pojkar 13–15 år
  • Weightclass -60 kg
  • Born 2004

Hugo Hellsten SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Örnsköldsviks Kampsportsförening

  • Age group Pojkar 13–15 år
  • Weightclass -60 kg
  • Born 2004

JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / -60 kg

Hugo Normark SE

Holmsund-Obbola Kampsport IF
Dynamix

  • Age group Pojkar 13–15 år
  • Weightclass -60 kg
  • Born 2004

Hugo Hellsten SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Örnsköldsviks Kampsportsförening

  • Age group Pojkar 13–15 år
  • Weightclass -60 kg
  • Born 2004

JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -65 kg

Hampus Wall SE

Dynamix Herrljunga
Dynamix

  • Age group Pojkar 13–15 år
  • Weightclass -65 kg
  • Born 2004

Samim Hakimi SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Pojkar 13–15 år
  • Weightclass -65 kg
  • Born 2005

Amin Abidi SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Pojkar 13–15 år
  • Weightclass -65 kg
  • Born 2004

Alexander Mix CL

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Pojkar 13–15 år
  • Weightclass -65 kg
  • Born 2003

JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / +65 kg

Hampus Wall SE

Dynamix Herrljunga
Dynamix
Moved to give fights for fighters that was alone

  • Age group Pojkar 13–15 år
  • Weightclass -65 kg
  • Born 2004

Elvin Beganovic SE

Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Team Sweden JJR

  • Age group Pojkar 13–15 år
  • Weightclass +65 kg
  • Born 2004

Hugo Cedergren SE

Nacka Dojo IF
Dynamix
Moved to give fights for fighters that was alone

  • Age group Pojkar 13–15 år
  • Weightclass -65 kg
  • Born 2005

JJ Fighting / Flickor U18 Elit / +70 kg

Amanda Holmqvist SE

Linköpings Budoklubb
Yogui BJJ Association

  • Age group Flickor U18 Elit
  • Weightclass +70 kg
  • Born 2000

Astrid Rubensson SE

Sollentuna Kampidrottsförening och träningscenter
Dynamix
Moved cause alone in category

  • Age group Flickor U18 Amatör
  • Weightclass -70 kg
  • Born 2000

JJ Newaza / Flickor U18 Amatör / -55 kg

Matilda Hylander SE

Piteå Ju-jutsuklubb
Piteå Ju-jutsuklubb

  • Age group Flickor U18 Amatör
  • Weightclass -55 kg
  • Born 2002

JJ Fighting / Pojkar U18 Elit / -69 kg

Kasper Bäck SE

Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Team Sweden JJR

  • Age group Pojkar U18 Elit
  • Weightclass -69 kg
  • Born 2002

Petrus Sjöström SE

Holmsund-Obbola Kampsport IF
Dynamix
Moved cause alone in category

  • Age group Pojkar U18 Elit
  • Weightclass -62 kg
  • Born 2002

William Sidestam SE

Eskilstuna Budoklubb
Dynamix
Moved cause alone in category
Moved at the weighin

  • Age group Pojkar U18 Elit
  • Weightclass -77 kg
  • Born 2001

Erik Hallberg SE

Eskilstuna Budoklubb
Dynamix

  • Age group Pojkar U18 Elit
  • Weightclass -69 kg
  • Born 2002

Gustav Holmqvist SE

Eskilstuna Budoklubb
Dynamix

  • Age group Pojkar U18 Elit
  • Weightclass -69 kg
  • Born 2001

John Ljungblahd SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Pojkar U18 Elit
  • Weightclass -69 kg
  • Born 2003

JJ Fighting / Pojkar U18 Amatör / -69 kg

Eli Lundberg SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Pojkar U18 Amatör
  • Weightclass -69 kg
  • Born 2002

Victor Adamson SE

Sollentuna Kampidrottsförening och träningscenter
Dynamix

  • Age group Pojkar U18 Amatör
  • Weightclass -69 kg
  • Born 2000

Hugo Carlsson SE

Sollentuna Kampidrottsförening och träningscenter
Dynamix

  • Age group Pojkar U18 Amatör
  • Weightclass -69 kg
  • Born 2000

JJ Newaza / Pojkar U18 Amatör / -69 kg

Erik Hansson SE

Piteå Ju-jutsuklubb
Piteå Ju-jutsuklubb

  • Age group Pojkar U18 Amatör
  • Weightclass -69 kg
  • Born 2001

Eli Lundberg SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Pojkar U18 Amatör
  • Weightclass -69 kg
  • Born 2002

JJ Fighting / Damer Senior Elit / -70 kg

Hedvig Isacson SE

Budoklubben Shindo
Dynamix

  • Age group Damer Senior Elit
  • Weightclass -70 kg
  • Born 2000

Naemi Peinkofer SE

Budoklubben Shindo
Dynamix
Moved at the weighin

  • Age group Damer Senior Elit
  • Weightclass -62 kg
  • Born 2000

Lovisa Schmidt SE

Nacka Dojo IF
Dynamix
Moved cause alone in category
Moved at the weighin

  • Age group Damer Senior Elit
  • Weightclass -55 kg
  • Born 2002

JJ Newaza / Damer Senior Elit / -70 kg

Cindy Galfvensjö SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Damer Senior Elit
  • Weightclass -70 kg
  • Born 1987

JJ Fighting / Herrar Senior Elit / -69 kg

Adam Schmidt SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Herrar Senior Elit
  • Weightclass -69 kg
  • Born 2000

Claes Gåse SE

Dynamix Köping Idrottsförening
Dynamix
Moved cause alone in category

  • Age group Herrar Senior Elit
  • Weightclass -62 kg
  • Born 1987

Patrik Andert SE

Eskilstuna Budoklubb
Dynamix

  • Age group Herrar Senior Elit
  • Weightclass -69 kg
  • Born 1997

Rasmus Leine SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Herrar Senior Elit
  • Weightclass -69 kg
  • Born 2000

Edvin Hägglund SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Örnsköldsviks Kampsportsförening

  • Age group Herrar Senior Elit
  • Weightclass -69 kg
  • Born 2001

JJ Newaza / Herrar Senior Elit / -69 kg

Adam Schmidt SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Herrar Senior Elit
  • Weightclass -69 kg
  • Born 2000

Alexander Persson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Herrar Senior Elit
  • Weightclass -69 kg
  • Born 1998

Edvin Hägglund SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Moved cause alone in bracket

  • Age group Pojkar U18 Elit
  • Weightclass -69 kg
  • Born 2001

JJ Fighting / Herrar Senior Elit / -77 kg

Kevin Christoforidis SE

Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Team Sweden JJR

  • Age group Herrar Senior Elit
  • Weightclass -77 kg
  • Born 2001

Simon Lund SE

Budoklubben Shindo
Dynamix

  • Age group Herrar Senior Elit
  • Weightclass -77 kg
  • Born 1997

Erik Tehler SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Herrar Senior Elit
  • Weightclass -77 kg
  • Born 1989

Emil Petersson SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Herrar Senior Elit
  • Weightclass -77 kg
  • Born 1997

Richard Ziegel DE

IKSU
Dynamix

  • Age group Herrar Senior Elit
  • Weightclass -77 kg
  • Born 1997
Ofullständiga registreringar

JJ Newaza / Herrar Senior Elit / -77 kg

Erik Tehler SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Herrar Senior Elit
  • Weightclass -77 kg
  • Born 1989

Paul Grönborg SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Herrar Senior Elit
  • Weightclass -77 kg
  • Born 1997

Simon Lund SE

Budoklubben Shindo
Dynamix

  • Age group Herrar Senior Elit
  • Weightclass -77 kg
  • Born 1997
Ofullständiga registreringar

JJ Fighting / Herrar Senior Elit / -85 kg

Kristoffer Helander SE

Budoklubben Shindo
Dynamix

  • Age group Herrar Senior Elit
  • Weightclass -85 kg
  • Born 1986

Jonatan Dagnå SE

Sollentuna Kampidrottsförening och träningscenter
Dynamix

  • Age group Herrar Senior Elit
  • Weightclass -85 kg
  • Born 1994

Elias Djeghab SE

Sollentuna Kampidrottsförening och träningscenter
Dynamix
Moved cause alone in bracket

  • Age group Pojkar U18 Elit
  • Weightclass -94 kg
  • Born 2002

Isaac Andersson SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Herrar Senior Elit
  • Weightclass -85 kg
  • Born 1998

Klaus Ncuti SE

IKSU
Dynamix

  • Age group Herrar Senior Elit
  • Weightclass -85 kg
  • Born 1995

JJ Newaza / Herrar Senior Elit / -85 kg

Claudio Ramirez SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Herrar Senior Elit
  • Weightclass -85 kg
  • Born 1978

Kristoffer Helander SE

Budoklubben Shindo
Dynamix

  • Age group Herrar Senior Elit
  • Weightclass -85 kg
  • Born 1986

Magnus Granlund SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Herrar Senior Elit
  • Weightclass -85 kg
  • Born 1972

Oscar Alsing SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Herrar Senior Elit
  • Weightclass -85 kg
  • Born 1993

JJ Fighting / Herrar Senior Elit / +94 kg

Jacob Andersson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Herrar Senior Elit
  • Weightclass +94 kg
  • Born 1975

Oscar Uddman Jansson SE

Budoklubben Shindo
Dynamix
Moved cause alone in bracket

  • Age group Herrar Senior Amatör
  • Weightclass +94 kg
  • Born 1991

JJ Newaza / Herrar Senior Elit / +94 kg

Jacob Andersson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Age group Herrar Senior Elit
  • Weightclass +94 kg
  • Born 1975

JJ Fighting / Herrar Senior Amatör / -69 kg

Nicklaes Malmsten SE

Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Team Sweden JJR

  • Age group Herrar Senior Amatör
  • Weightclass -69 kg
  • Born 2000

Kimmo Kivelä SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Örnsköldsviks Kampsportsförening

  • Age group Herrar Senior Amatör
  • Weightclass -69 kg
  • Born 1997

JJ Fighting / Herrar Senior Amatör / -77 kg

Ofullständiga registreringar

JJ Newaza / Herrar Senior Amatör / -77 kg

Kimmo Kivelä SE

Örnsköldsviks Kampsportsförening
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Moved cause alone in bracket

  • Age group Herrar Senior Amatör
  • Weightclass -69 kg
  • Born 1997

Samuel Modée SE

Solna Ju-jutsu Klubb
Solna Ju-jutsu Klubb

  • Age group Herrar Senior Amatör
  • Weightclass -77 kg
  • Born 1992

JJ Fighting / Herrar Senior Amatör / -85 kg

Samuel Modée SE

Solna Ju-jutsu Klubb
Solna Ju-jutsu Klubb
Moved cause alone in category

  • Age group Herrar Senior Amatör
  • Weightclass -77 kg
  • Born 1992

Andreas Rosén SE

Solna Ju-jutsu Klubb
Solna Ju-jutsu Klubb

  • Age group Herrar Senior Amatör
  • Weightclass -85 kg
  • Born 1988

Henrik Bäck SE

Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Team Sweden JJR
Moved cause alone in bracket

  • Age group Herrar Senior Amatör
  • Weightclass -94 kg
  • Born 1979

Hugo Bygdeson SE

Sollentuna Kampidrottsförening och träningscenter
Dynamix

  • Age group Herrar Senior Amatör
  • Weightclass -85 kg
  • Born 2003