Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -40 kg
(ÖKSF DOJO)
B29
Finished
Alexander Norberg
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Won by points - 03:00
William Johansson Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / +55 kg
(ÖKSF DOJO)
A32
Finished
Benjamin Sjöström
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Ludvig Bünsow Holmsund-Obbola Kampsport IF Won by Walkover
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -35 kg
(ÖKSF DOJO)
A33
Finished
Elna Valmari
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Emelie Augustsson Örnsköldsviks Kampsportsförening Won by points - 02:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -40 kg
(ÖKSF DOJO)
B27
Finished
Milian Lindahl
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Won by points - 03:00
Emrik Dahlberg Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / +55 kg
(ÖKSF DOJO)
A34
Finished
Benjamin Sjöström
Örnsköldsviks Kampsportsförening
William Vikström Örnsköldsviks Kampsportsförening Won by Walkover
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -40 kg
(ÖKSF DOJO)
B32
Finished
Edith Byström
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Won by points - 03:00
William Johansson Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -35 kg
(ÖKSF DOJO)
A35
Finished
Elna Valmari
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Won by points - 02:00
Viktor Persson Holmsund-Obbola Kampsport IF
JJ Newasa, Mixed / -55kg
(ÖKSF DOJO)
B33
Finished
Ismael Bäckström
IKSU
Won by points - 03:00
Tove Öhman Holmsund-Obbola Kampsport IF
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / +55 kg
(ÖKSF DOJO)
A36
Finished
Ludvig Bünsow
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Won by points - 02:00
William Vikström Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -40 kg
(ÖKSF DOJO)
B34
Finished
Edith Byström
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Emrik Dahlberg Örnsköldsviks Kampsportsförening Won by points - 03:00
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -35 kg
(ÖKSF DOJO)
A37
Finished
Emelie Augustsson
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Won by points - 02:00
Viktor Persson Holmsund-Obbola Kampsport IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -35 kg
(ÖKSF DOJO)
B36
Finished
Anton Höglund
IKSU
Won by points - 03:00
Elna Valmari Holmsund-Obbola Kampsport IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / +55 kg
(ÖKSF DOJO)
A38
Finished
Benjamin Sjöström
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Alia Sandberg IKSU Won by Walkover
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / +55 kg
(ÖKSF DOJO)
A39
Finished
William Vikström
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Ludvig Bünsow Holmsund-Obbola Kampsport IF Won by points - 03:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -40 kg
(ÖKSF DOJO)
B37
Finished
Milian Lindahl
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Alexander Norberg Örnsköldsviks Kampsportsförening Won by points - 03:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -35 kg
(ÖKSF DOJO)
B38
Finished
Leia Asplund
IKSU
Won by points - 03:00
Emelie Augustsson Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -45 kg
(ÖKSF DOJO)
A40
Finished
Frans Morian
IKSU
Milian Lindahl Örnsköldsviks Kampsportsförening Won by points - 02:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -35 kg
(ÖKSF DOJO)
B39
Finished
Anton Höglund
IKSU
Won by points - 03:00
Bianca Forsberg IKSU
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -35 kg
(ÖKSF DOJO)
B40
Finished
Leia Asplund
IKSU
Won by points - 03:00
Viktor Persson Holmsund-Obbola Kampsport IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / +55 kg
(ÖKSF DOJO)
A41
Finished
Benjamin Sjöström
Örnsköldsviks Kampsportsförening
William Vikström Örnsköldsviks Kampsportsförening Won by Walkover
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / +55 kg
(ÖKSF DOJO)
A42
Finished
Alia Sandberg
IKSU
Ludvig Bünsow Holmsund-Obbola Kampsport IF Won by points - 03:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -35 kg
(ÖKSF DOJO)
B44
Finished
Emelie Augustsson
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Won by points - 03:00
Bianca Forsberg IKSU
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -45 kg
(ÖKSF DOJO)
A43
Finished
Frans Morian
IKSU
Levi Selander Holmsund-Obbola Kampsport IF Won by Full Ippon - 01:19
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -35 kg
(ÖKSF DOJO)
B43
Finished
Elna Valmari
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Viktor Persson Holmsund-Obbola Kampsport IF Won by points - 03:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / +55 kg
(ÖKSF DOJO)
A44
Finished
Benjamin Sjöström
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Ludvig Bünsow Holmsund-Obbola Kampsport IF Won by Walkover
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / +55 kg
(ÖKSF DOJO)
A45
Finished
Alia Sandberg
IKSU
William Vikström Örnsköldsviks Kampsportsförening Won by points - 03:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -35 kg
(ÖKSF DOJO)
B46
Finished
Viktor Persson
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Won by points - 03:00
Emelie Augustsson Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -45 kg
(ÖKSF DOJO)
A46
Finished
Milian Lindahl
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Levi Selander Holmsund-Obbola Kampsport IF Won by points - 02:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -35 kg
(ÖKSF DOJO)
B45
Finished
Anton Höglund
IKSU
Leia Asplund IKSU Won by points - 03:00