Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -60 kg
(Saturday 19:th of October)
A-39
Terminé
Liam Allstyle Mäkelä
SKIFT
Gagné par soumission - 00:52
Hugo Blommaskog Budoklubben Shindo
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -40 kg
(Saturday 19:th of October)
C-39
Terminé
Linus Forssten
Nacka Dojo IF
Gagné par points - 02:00
Isak Nordström Minami Budokai Klubb
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -55 kg
(Saturday 19:th of October)
A-35
Terminé
Björn Normark
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Oskar Nordén Nacka Dojo IF Gagné par soumission - 03:27
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -40 kg
(Saturday 19:th of October)
C-40
Terminé
Alexander Maximov
Nacka Dojo IF
Gagné par points - 02:00
Oskar O'Kelly SKIFT
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -35 kg
(Saturday 19:th of October)
B-41
Terminé
Isak Rauge
Nacka Dojo IF
Edward Hindenburg Nacka Dojo IF Gagné par points - 02:00
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -60 kg
(Saturday 19:th of October)
A-40
Terminé
Theo Lindqvist
Nacka Dojo IF
Gagné par Disqualification - 02:34
Liam Allstyle Mäkelä SKIFT
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -35 kg
(Saturday 19:th of October)
B-42
Terminé
Viggo Vivall
Nacka Dojo IF
Gagné par points - 02:00
Kian Bigdeli Lomma CJJ
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -40 kg
(Saturday 19:th of October)
C-41
Terminé
Stella Ponthan
SKIFT
Gagné par points - 02:00
Linus Forssten Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -55 kg
(Saturday 19:th of October)
A-37
Terminé
Oskar Nordén
Nacka Dojo IF
Victor Liller SKIFT Gagné par soumission - 01:48
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -35 kg
(Saturday 19:th of October)
B-43
Terminé
Idun Söderlindh
Nacka Dojo IF
Edward Hindenburg Nacka Dojo IF Gagné par points - 02:00
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -40 kg
(Saturday 19:th of October)
C-42
Terminé
Mira Hellsten
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Gagné par points - 02:00
Klara Wahlström Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -60 kg
(Saturday 19:th of October)
A-41
Terminé
Hugo Normark
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Hugo Blommaskog Budoklubben Shindo Gagné par points - 04:00
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -40 kg
(Saturday 19:th of October)
B-46
Terminé
Sebastian Österberg
Karlstad Kampsportförening
Gagné par points - 02:00
Jason Wendbladh Nacka Dojo IF
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -40 kg
(Saturday 19:th of October)
C-43
Terminé
Jonah Bjare
Nacka Dojo IF
Gagné par Disqualification - 02:00
Isak Nordström Minami Budokai Klubb
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -40 kg
(Saturday 19:th of October)
B-47
Terminé
Leon Hydén
Nacka Dojo IF
Walter Frejing Nacka Dojo IF Gagné par points - 02:00
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -65 kg
(Saturday 19:th of October)
A-44
Terminé
Hampus Wall
Dynamix Herrljunga
Gagné par points - 04:00
Erik Guve SKIFT
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -45 kg
(Saturday 19:th of October)
C-48
Terminé
Logan Collins
SKIFT
Gagné par points - 02:00
Loran Yildirim Wernamo Ju-Jutsu Klubb
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -50 kg
(Saturday 19:th of October)
B-50
Terminé
Marcus Tesfaye
Nacka Dojo IF
Gagné par points - 02:00
Parham Goodarzi SKIFT
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -55 kg
(Saturday 19:th of October)
A-36
Terminé
Ahmed Sultan
Nacka Dojo IF
Melwin Hansson SKIFT Gagné par soumission - 02:24
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -40 kg
(Saturday 19:th of October)
C-44
Terminé
Mira Hellsten
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Linus Forssten Nacka Dojo IF Gagné par Full Ippon - 00:49
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -45 kg
(Saturday 19:th of October)
C-49
Terminé
Leo Mielke
Nacka Dojo IF
Kimon Christoforidis Wernamo Ju-Jutsu Klubb Gagné par points - 02:00
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -60 kg
(Saturday 19:th of October)
A-42
Terminé
Theo Lindqvist
Nacka Dojo IF
Hugo Blommaskog Budoklubben Shindo Gagné par points - 04:00
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -40 kg
(Saturday 19:th of October)
B-49
Terminé
Jason Wendbladh
Nacka Dojo IF
Walter Frejing Nacka Dojo IF Gagné par points - 02:00
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -40 kg
(Saturday 19:th of October)
C-45
Terminé
Jonah Bjare
Nacka Dojo IF
Oskar O'Kelly SKIFT Gagné par points - 02:00
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -50 kg
(Saturday 19:th of October)
B-51
Terminé
Marcus Tesfaye
Nacka Dojo IF
Kerstin Lundberg Nacka Dojo IF Gagné par points - 02:00
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -60 kg
(Saturday 19:th of October)
A-43
Terminé
Hugo Normark
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Liam Allstyle Mäkelä SKIFT Gagné par soumission - 01:42
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -45 kg
(Saturday 19:th of October)
C-50
Terminé
Emilia Hellström
SKIFT
Nilas Malmberg Kumlakampsportsförening Gagné par points - 02:00
JJ Newaza / Herrar Senior Elit / -77 kg
(Saturday 19:th of October)
B-53
Terminé
Erik Gullestad
Nacka Dojo IF
Gagné par soumission - 03:40
Hampus Viström Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -65 kg
(Saturday 19:th of October)
A-45
Terminé
Unknown User
Nacka Dojo IF
Gagné par soumission - 01:35
Leo Tingshammar SKIFT
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -40 kg
(Saturday 19:th of October)
C-47
Terminé
Linus Forssten
Nacka Dojo IF
Oskar O'Kelly SKIFT Gagné par points - 02:00
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -65 kg
(Saturday 19:th of October)
A-46
Terminé
Liam Allstyle Mäkelä
SKIFT
Gagné par points - 04:00
Adam Idén Nacka Dojo IF
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -45 kg
(Saturday 19:th of October)
C-51
Terminé
Olof Rehbinder
Nacka Dojo IF
Gagné par Full Ippon - 00:45
Logan Collins SKIFT