Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JJ Fighting / Damer Senior Amatör / -70 kg
(ÖKSF DOJO)
A3
완료됨
LaTanya Sjöström
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Magda Andersson IKSU
JJ Fighting / Herrar Senior / -69 kg
(ÖKSF DOJO)
A6
완료됨
Kimmo Kivelä
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Eli Lundberg IKSU
JJ Newaza / Herrar Senior / -69 kg
(ÖKSF DOJO)
A14
완료됨
Kimmo Kivelä
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Eli Lundberg IKSU
JJ Newasa, Mixed / -55kg
(ÖKSF DOJO)
B35
완료됨
Ismael Bäckström
IKSU
Tove Öhman Holmsund-Obbola Kampsport IF
JK Fighting, Barn / Mixed
(ÖKSF DOJO)
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(ÖKSF DOJO)
A31
완료됨
Alma Hawranek
IKSU
Nicole Grimmer Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Mixed 7–8 år / -25 kg
(ÖKSF DOJO)
B1
완료됨
Gustav Söderlund
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Nicole Grimmer Örnsköldsviks Kampsportsförening Won by points - 03:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 7–8 år / -35 kg
(ÖKSF DOJO)
B4
완료됨
Albin Valmari
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Won by points - 03:00
Felix Moisio Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting / Damer Senior Amatör / -70 kg
(ÖKSF DOJO)
A1
완료됨
LaTanya Sjöström
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Won by Full Ippon - 02:33
Magda Andersson IKSU
JJ Fighting / Herrar Senior / -69 kg
(ÖKSF DOJO)
A4
완료됨
Kimmo Kivelä
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Eli Lundberg IKSU Won by Full Ippon - 00:47
JJ Newaza, Barn / Mixed 7–8 år / -25 kg
(ÖKSF DOJO)
B2
완료됨
Gustav Söderlund
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Norah Arnstig Edstrand Örnsköldsviks Kampsportsförening Won by points - 03:00
JJ Fighting / Damer Senior Amatör / -70 kg
(ÖKSF DOJO)
A2
완료됨
LaTanya Sjöström
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Won by Full Ippon - 01:09
Magda Andersson IKSU
JJ Newaza, Barn / Mixed 7–8 år / -35 kg
(ÖKSF DOJO)
B5
완료됨
Annie Eilers
IKSU
Won by points - 03:00
William Sundqvist Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting / Herrar Senior / -69 kg
(ÖKSF DOJO)
A5
완료됨
Kimmo Kivelä
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Eli Lundberg IKSU Won by Full Ippon - 01:26
JJ Newaza, Barn / Mixed 7–8 år / -25 kg
(ÖKSF DOJO)
B3
완료됨
Nicole Grimmer
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Norah Arnstig Edstrand Örnsköldsviks Kampsportsförening Won by points - 03:00
Herrar Fighting Amatör -77kg (öppen klass)
(ÖKSF DOJO)
A7
완료됨
Magda Andersson
IKSU
LaTanya Sjöström Örnsköldsviks Kampsportsförening Won by Full Ippon - 00:41
JJ Newaza, Barn / Mixed 7–8 år / -35 kg
(ÖKSF DOJO)
B6
완료됨
Albin Valmari
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Won by points - 03:00
Linnea Nilsson Örnsköldsviks Kampsportsförening
Herrar Fighting Amatör -77kg (öppen klass)
(ÖKSF DOJO)
A8
완료됨
Daniel Öhman
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Won by points - 03:00
Eli Lundberg IKSU
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(ÖKSF DOJO)
B12
완료됨
Leah Valmari
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Won by points - 03:00
Signar Lindahl Örnsköldsviks Kampsportsförening
Herrar Fighting Amatör -77kg (öppen klass)
(ÖKSF DOJO)
A9
완료됨
Magda Andersson
IKSU
Kimmo Kivelä Örnsköldsviks Kampsportsförening Won by points - 03:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(ÖKSF DOJO)
JJ Newaza, Barn / Mixed 7–8 år / -35 kg
(ÖKSF DOJO)
B7
완료됨
Annie Eilers
IKSU
Won by points - 03:00
Nils Wågström Stockfelt Örnsköldsviks Kampsportsförening
Herrar Fighting Amatör -77kg (öppen klass)
(ÖKSF DOJO)
A10
완료됨
LaTanya Sjöström
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Daniel Öhman Holmsund-Obbola Kampsport IF Won by points - 03:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 7–8 år / -35 kg
(ÖKSF DOJO)
B9
완료됨
William Sundqvist
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Won by Decision - 03:00
Linnea Nilsson Örnsköldsviks Kampsportsförening
Herrar Fighting Amatör -77kg (öppen klass)
(ÖKSF DOJO)
A11
완료됨
Eli Lundberg
IKSU
Kimmo Kivelä Örnsköldsviks Kampsportsförening Won by Full Ippon - 00:59
JJ Fighting, Barn / Mixed 7–8 år / -35 kg
(ÖKSF DOJO)
A15
완료됨
Felix Moisio
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Albin Valmari Holmsund-Obbola Kampsport IF Won by Full Ippon - 01:14
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(ÖKSF DOJO)
B14
완료됨
Signar Lindahl
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Won by points - 03:00
Alma Hawranek IKSU
JJ Fighting, Barn / Mixed 7–8 år / -35 kg
(ÖKSF DOJO)
A16
완료됨
Michelle Sjöström
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Annie Eilers IKSU Won by points - 02:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 7–8 år / -35 kg
(ÖKSF DOJO)
B8
완료됨
Felix Moisio
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Nils Wågström Stockfelt Örnsköldsviks Kampsportsförening Won by Submission - 01:43
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(ÖKSF DOJO)
완료됨
Lykke Asplund
IKSU
Won by Walkover
Elias Brorsson Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(ÖKSF DOJO)
완료됨
Leah Valmari
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Won by Walkover
Elias Brorsson Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting, Barn / Mixed 7–8 år / -35 kg
(ÖKSF DOJO)
A17
완료됨
Albin Valmari
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Won by Full Ippon - 01:59
Nils Wågström Stockfelt Örnsköldsviks Kampsportsförening