Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JJ Fighting / Damer Senior Amatör / -70 kg
(ÖKSF DOJO)
A3
Završeno
LaTanya Sjöström
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Magda Andersson IKSU
JJ Fighting / Herrar Senior / -69 kg
(ÖKSF DOJO)
A6
Završeno
Kimmo Kivelä
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Eli Lundberg IKSU
JJ Newaza / Herrar Senior / -69 kg
(ÖKSF DOJO)
A14
Završeno
Kimmo Kivelä
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Eli Lundberg IKSU
JJ Newasa, Mixed / -55kg
(ÖKSF DOJO)
B35
Završeno
Ismael Bäckström
IKSU
Tove Öhman Holmsund-Obbola Kampsport IF
JK Fighting, Barn / Mixed
(ÖKSF DOJO)
B22
Završeno
Tove Öhman
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Moa Sandström IKSU
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(ÖKSF DOJO)
A31
Završeno
Alma Hawranek
IKSU
Nicole Grimmer Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Mixed 7–8 år / -25 kg
(ÖKSF DOJO)
B1
Završeno
Gustav Söderlund
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Nicole Grimmer Örnsköldsviks Kampsportsförening Pobeda po poenima - 03:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 7–8 år / -35 kg
(ÖKSF DOJO)
B4
Završeno
Albin Valmari
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Pobeda po poenima - 03:00
Felix Moisio Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting / Damer Senior Amatör / -70 kg
(ÖKSF DOJO)
A1
Završeno
LaTanya Sjöström
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Pobedio po Punim Ippon - 02:33
Magda Andersson IKSU
JJ Fighting / Herrar Senior / -69 kg
(ÖKSF DOJO)
A4
Završeno
Kimmo Kivelä
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Eli Lundberg IKSU Pobedio po Punim Ippon - 00:47
JJ Newaza, Barn / Mixed 7–8 år / -25 kg
(ÖKSF DOJO)
B2
Završeno
Gustav Söderlund
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Norah Arnstig Edstrand Örnsköldsviks Kampsportsförening Pobeda po poenima - 03:00
JJ Fighting / Damer Senior Amatör / -70 kg
(ÖKSF DOJO)
A2
Završeno
LaTanya Sjöström
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Pobedio po Punim Ippon - 01:09
Magda Andersson IKSU
JJ Newaza, Barn / Mixed 7–8 år / -35 kg
(ÖKSF DOJO)
B5
Završeno
Annie Eilers
IKSU
Pobeda po poenima - 03:00
William Sundqvist Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting / Herrar Senior / -69 kg
(ÖKSF DOJO)
A5
Završeno
Kimmo Kivelä
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Eli Lundberg IKSU Pobedio po Punim Ippon - 01:26
JJ Newaza, Barn / Mixed 7–8 år / -25 kg
(ÖKSF DOJO)
B3
Završeno
Nicole Grimmer
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Norah Arnstig Edstrand Örnsköldsviks Kampsportsförening Pobeda po poenima - 03:00
Herrar Fighting Amatör -77kg (öppen klass)
(ÖKSF DOJO)
A7
Završeno
Magda Andersson
IKSU
LaTanya Sjöström Örnsköldsviks Kampsportsförening Pobedio po Punim Ippon - 00:41
JJ Newaza, Barn / Mixed 7–8 år / -35 kg
(ÖKSF DOJO)
B6
Završeno
Albin Valmari
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Pobeda po poenima - 03:00
Linnea Nilsson Örnsköldsviks Kampsportsförening
Herrar Fighting Amatör -77kg (öppen klass)
(ÖKSF DOJO)
A8
Završeno
Daniel Öhman
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Pobeda po poenima - 03:00
Eli Lundberg IKSU
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(ÖKSF DOJO)
B12
Završeno
Leah Valmari
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Pobeda po poenima - 03:00
Signar Lindahl Örnsköldsviks Kampsportsförening
Herrar Fighting Amatör -77kg (öppen klass)
(ÖKSF DOJO)
A9
Završeno
Magda Andersson
IKSU
Kimmo Kivelä Örnsköldsviks Kampsportsförening Pobeda po poenima - 03:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(ÖKSF DOJO)
B13
Završeno
Alma Hawranek
IKSU
Lykke Asplund IKSU Pobeda po poenima - 03:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 7–8 år / -35 kg
(ÖKSF DOJO)
B7
Završeno
Annie Eilers
IKSU
Pobeda po poenima - 03:00
Nils Wågström Stockfelt Örnsköldsviks Kampsportsförening
Herrar Fighting Amatör -77kg (öppen klass)
(ÖKSF DOJO)
A10
Završeno
LaTanya Sjöström
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Daniel Öhman Holmsund-Obbola Kampsport IF Pobeda po poenima - 03:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 7–8 år / -35 kg
(ÖKSF DOJO)
B9
Završeno
William Sundqvist
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Pobedio Odlukom - 03:00
Linnea Nilsson Örnsköldsviks Kampsportsförening
Herrar Fighting Amatör -77kg (öppen klass)
(ÖKSF DOJO)
A11
Završeno
Eli Lundberg
IKSU
Kimmo Kivelä Örnsköldsviks Kampsportsförening Pobedio po Punim Ippon - 00:59
JJ Fighting, Barn / Mixed 7–8 år / -35 kg
(ÖKSF DOJO)
A15
Završeno
Felix Moisio
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Albin Valmari Holmsund-Obbola Kampsport IF Pobedio po Punim Ippon - 01:14
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(ÖKSF DOJO)
B14
Završeno
Signar Lindahl
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Pobeda po poenima - 03:00
Alma Hawranek IKSU
JJ Fighting, Barn / Mixed 7–8 år / -35 kg
(ÖKSF DOJO)
A16
Završeno
Michelle Sjöström
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Annie Eilers IKSU Pobeda po poenima - 02:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 7–8 år / -35 kg
(ÖKSF DOJO)
B8
Završeno
Felix Moisio
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Nils Wågström Stockfelt Örnsköldsviks Kampsportsförening Pobedio Završnicom - 01:43
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(ÖKSF DOJO)
Završeno
Lykke Asplund
IKSU
Pobeda bez borbe
Elias Brorsson Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(ÖKSF DOJO)
Završeno
Leah Valmari
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Pobeda bez borbe
Elias Brorsson Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting, Barn / Mixed 7–8 år / -35 kg
(ÖKSF DOJO)
A17
Završeno
Albin Valmari
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Pobedio po Punim Ippon - 01:59
Nils Wågström Stockfelt Örnsköldsviks Kampsportsförening