Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -55 kg
(Barn, 7–12 år)
C8
Окончено
Benjamin Sjöström
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Moa Sandström IKSU Won by points - 02:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -35 kg
(Barn, 7–12 år)
9
Окончено
Bianca Forsberg
IKSU
Mira Hellsten Örnsköldsviks Kampsportsförening Won by points - 03:00
JJ Fighting, Barn / Mixed 7–8 år / -30 kg
(Barn, 7–12 år)
B3
Окончено
Manfred Larsson
SKIFT
Won by Walkover
Viktor Bogonos IKSU
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -40 kg
(Barn, 7–12 år)
A7
Окончено
Alexander Norberg
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Jakob Kickinger IKSU Won by points - 03:00
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -45 kg
(Barn, 7–12 år)
C9
Окончено
Ludvig Bünsow
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Won by points - 02:00
Sasha Brännberg IKSU
JJ Fighting, Barn / Mixed 7–8 år / -35 kg
(Barn, 7–12 år)
B6
Окончено
Nils Wågström Stockfelt
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Emrik Dahlberg Örnsköldsviks Kampsportsförening Won by points - 02:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(Barn, 7–12 år)
10
Окончено
Leah Valmari
IKSU
Won by points - 03:00
Leia Asplund IKSU
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -40 kg
(Barn, 7–12 år)
A8
Окончено
Manfred Nilsson
IKSU
Won by points - 03:00
Milian Lindahl Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting, Barn / Mixed 7–8 år / -30 kg
(Barn, 7–12 år)
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(Barn, 7–12 år)
11
Окончено
Hilde Brännlund
IKSU
Elna Valmari IKSU Won by points - 03:00
JJ Fighting, Barn / Mixed 7–8 år / -40 kg
(Barn, 7–12 år)
B10
Окончено
Felicia Lundström
IKSU
Manne Johansson Ödmalm Holmsund-Obbola Kampsport IF Won by points - 02:00
JJ Fighting, Barn / Mixed 7–8 år / -25 kg
(Barn, 7–12 år)
A9
Окончено
Nicole Grimmer
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Alma Hawranek IKSU Won by points - 02:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -35 kg
(Barn, 7–12 år)
12
Окончено
Arvid Övling
IKSU
Won by points - 03:00
Freja Vonkavaara Holmsund-Obbola Kampsport IF
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -55 kg
(Barn, 7–12 år)
C10
Окончено
Moa Sandström
IKSU
Shirin Alturk IKSU Won by points - 02:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -40 kg
(Barn, 7–12 år)
A14
Окончено
Joel Wikström
IKSU
Won by Walkover
Josifine Ek Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(Barn, 7–12 år)
13
Окончено
Leah Valmari
IKSU
Won by points - 03:00
Elna Valmari IKSU
JJ Fighting, Barn / Mixed 7–8 år / -25 kg
(Barn, 7–12 år)
A11
Окончено
Nicole Grimmer
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Alma Hawranek IKSU Won by points - 02:00
JJ Fighting, Barn / Mixed 7–8 år / -35 kg
(Barn, 7–12 år)
B8
Окончено
Nils Wågström Stockfelt
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Emrik Dahlberg Örnsköldsviks Kampsportsförening Won by points - 02:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(Barn, 7–12 år)
14
Окончено
Hilde Brännlund
IKSU
Leia Asplund IKSU Won by points - 03:00
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -45 kg
(Barn, 7–12 år)
C11
Окончено
Filippa Widmark
IKSU
Sasha Brännberg IKSU Won by points - 02:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -40 kg
(Barn, 7–12 år)
A10
Окончено
Levi Selander
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Won by points - 03:00
Manne Johansson Ödmalm Holmsund-Obbola Kampsport IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 7–8 år / -30 kg
(Barn, 7–12 år)
B11
Окончено
Manfred Larsson
SKIFT
Won by points - 03:00
Amanda Eklund IKSU
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -35 kg
(Barn, 7–12 år)
15
Окончено
Bianca Forsberg
IKSU
Arvid Övling IKSU Won by points - 03:00
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -55 kg
(Barn, 7–12 år)
C12
Окончено
Ismael Bäckström
IKSU
Hjalmar Lannerbäck IKSU Won by Walkover
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -35 kg
(Barn, 7–12 år)
16
Окончено
Mira Hellsten
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Won by points - 03:00
Freja Vonkavaara Holmsund-Obbola Kampsport IF
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -55 kg
(Barn, 7–12 år)
C14
Окончено
Benjamin Sjöström
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Won by Walkover
Ismael Bäckström IKSU
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -55 kg
(Barn, 7–12 år)
C15
Окончено
Shirin Alturk
IKSU
Hjalmar Lannerbäck IKSU Won by points - 02:00
JJ Fighting, Barn / Mixed 7–8 år / -40 kg
(Barn, 7–12 år)
B12
Окончено
Felicia Lundström
IKSU
Won by points - 02:00
Manne Johansson Ödmalm Holmsund-Obbola Kampsport IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -40 kg
(Barn, 7–12 år)
A12
Окончено
Levi Selander
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Won by points - 03:00
Alia Sandberg IKSU
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -40 kg
(Barn, 7–12 år)
17
Окончено
Yusef Kouloun Gustavsson
IKSU
Won by Walkover
Zeb Lindell Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -35 kg
(Barn, 7–12 år)
18
Окончено
Bianca Forsberg
IKSU
Freja Vonkavaara Holmsund-Obbola Kampsport IF Won by points - 03:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 7–8 år / -25 kg
(Barn, 7–12 år)
A15
Окончено
Nicole Grimmer
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Anton Höglund IKSU Won by points - 03:00