Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -35 kg
(Barn, 7–12 år)
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -50 kg
(Barn, 7–12 år)
20
Završeno
Levi Selander
Holmsund-Obbola Kampsport IF
William Iversen IKSU
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -35 kg
(Barn, 7–12 år)
C1
Završeno
Elna Valmari
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Viktor Persson Holmsund-Obbola Kampsport IF Pobeda po poenima
JJ Newaza, Barn / Mixed 7–8 år / -30 kg
(Barn, 7–12 år)
1
Završeno
Alma Hawranek
IKSU
Pobeda po poenima - 03:00
Lykke Asplund IKSU
JJ Newaza, Barn / Mixed 7–8 år / -35 kg
(Barn, 7–12 år)
B1
Završeno
Annie Eilers
IKSU
Manfred Larsson SKIFT Pobeda po poenima - 03:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -45 kg
(Barn, 7–12 år)
2
Završeno
Yusef Kouloun Gustavsson
IKSU
Pobeda po poenima - 03:00
Viggo Christensen IKSU
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -35 kg
(Barn, 7–12 år)
C2
Završeno
Joel Sjögren Palmgren
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Pobeda po poenima - 02:00
Smilla Nyström IKSU
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -55 kg
(Barn, 7–12 år)
B3
Završeno
Shirin Alturk
IKSU
Isola Larsson SKIFT Pobeda po poenima - 03:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -45 kg
(Barn, 7–12 år)
3
Završeno
Hugo Stamblewski
Piteå Ju-jutsuklubb
Pobeda po poenima - 03:00
Manfred Nilsson IKSU
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -40 kg
(Barn, 7–12 år)
C3
Završeno
Freja Vonkavaara
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Pobeda po poenima - 02:00
Edith Byström Holmsund-Obbola Kampsport IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 7–8 år / -35 kg
(Barn, 7–12 år)
B2
Završeno
Annie Eilers
IKSU
Albin Valmari Holmsund-Obbola Kampsport IF Pobeda po poenima - 03:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 7–8 år / -30 kg
(Barn, 7–12 år)
4
Završeno
Alma Hawranek
IKSU
Pobeda po poenima - 03:00
Leo Törnlund IKSU
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -35 kg
(Barn, 7–12 år)
B4
Završeno
Gabriel Granberg
IKSU
Pobeda po poenima - 03:00
Bianca Forsberg IKSU
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -40 kg
(Barn, 7–12 år)
C4
Završeno
Manne Johansson Ödmalm
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Pobeda bez borbe
Emrik Dahlberg Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -40 kg
(Barn, 7–12 år)
5
Završeno
Emrik Dahlberg
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Jakob Kickinger IKSU Pobeda bez borbe
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -45 kg
(Barn, 7–12 år)
6
Završeno
Yusef Kouloun Gustavsson
IKSU
Pobeda po poenima - 03:00
Hugo Stamblewski Piteå Ju-jutsuklubb
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -35 kg
(Barn, 7–12 år)
C5
Završeno
Elna Valmari
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Pobeda po poenima - 02:00
Joel Sjögren Palmgren Holmsund-Obbola Kampsport IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 7–8 år / -35 kg
(Barn, 7–12 år)
B5
Završeno
Manfred Larsson
SKIFT
Pobeda po poenima - 03:00
Albin Valmari Holmsund-Obbola Kampsport IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 7–8 år / -30 kg
(Barn, 7–12 år)
7
Završeno
Lykke Asplund
IKSU
Pobeda po poenima - 03:00
Leo Törnlund IKSU
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -35 kg
(Barn, 7–12 år)
C6
Završeno
Viktor Persson
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Pobeda po poenima - 02:00
Smilla Nyström IKSU
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -55 kg
(Barn, 7–12 år)
B6
Završeno
Shirin Alturk
IKSU
Filippa Widmark IKSU Pobeda po poenima - 03:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -45 kg
(Barn, 7–12 år)
8
Završeno
Viggo Christensen
IKSU
Manfred Nilsson IKSU Pobeda po poenima - 03:00
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -40 kg
(Barn, 7–12 år)
C7
Završeno
Freja Vonkavaara
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Manne Johansson Ödmalm Holmsund-Obbola Kampsport IF Pobeda po poenima - 02:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -35 kg
(Barn, 7–12 år)
B7
Završeno
Gabriel Granberg
IKSU
Pobeda po poenima
Bianca Forsberg IKSU
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -40 kg
(Barn, 7–12 år)
9
Završeno
Edith Byström
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Pobedio Odlukom - 03:00
Freja Vonkavaara Holmsund-Obbola Kampsport IF
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -40 kg
(Barn, 7–12 år)
C8
Završeno
Edith Byström
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Pobeda bez borbe
Emrik Dahlberg Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -35 kg
(Barn, 7–12 år)
C9
Završeno
Elna Valmari
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Pobeda po poenima - 02:00
Smilla Nyström IKSU
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -40 kg
(Barn, 7–12 år)
10
Završeno
Manne Johansson Ödmalm
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Jakob Kickinger IKSU Pobeda po poenima - 03:00
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -35 kg
(Barn, 7–12 år)
C10
Završeno
Viktor Persson
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Joel Sjögren Palmgren Holmsund-Obbola Kampsport IF Pobeda po poenima - 02:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -45 kg
(Barn, 7–12 år)
11
Završeno
Yusef Kouloun Gustavsson
IKSU
Pobeda po poenima - 03:00
Manfred Nilsson IKSU
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -35 kg
(Barn, 7–12 år)
B8
Završeno
Leah Valmari
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Leia Asplund IKSU Pobeda po poenima - 03:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -55 kg
(Barn, 7–12 år)
B9
Završeno
Isola Larsson
SKIFT
Pobeda po poenima - 03:00
Filippa Widmark IKSU