Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(ÖKSF DOJO)
Färdig
Alma Hawranek
IKSU
Vann på Walkover
Elias Brorsson Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(ÖKSF DOJO)
Färdig
Signar Lindahl
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Vann på Walkover
Elias Brorsson Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(ÖKSF DOJO)
B15
Färdig
Leah Valmari
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Vann på poäng - 03:00
Alma Hawranek IKSU
JJ Newaza, Barn / Mixed 7–8 år / -35 kg
(ÖKSF DOJO)
B11
Färdig
Nils Wågström Stockfelt
Örnsköldsviks Kampsportsförening
William Sundqvist Örnsköldsviks Kampsportsförening Vann på poäng - 03:00
JJ Fighting, Barn / Mixed 7–8 år / -35 kg
(ÖKSF DOJO)
A18
Färdig
Annie Eilers
IKSU
Vann på full Ippon - 01:01
Linnea Nilsson Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Mixed 7–8 år / -35 kg
(ÖKSF DOJO)
B10
Färdig
Albin Valmari
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Vann på poäng - 03:00
Annie Eilers IKSU
JJ Newaza / Herrar Senior / -69 kg
(ÖKSF DOJO)
A12
Färdig
Kimmo Kivelä
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Eli Lundberg IKSU Vann på poäng - 06:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(ÖKSF DOJO)
B16
Färdig
Signar Lindahl
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Vann på poäng - 03:00
Lykke Asplund IKSU
JJ Fighting, Barn / Mixed 7–8 år / -35 kg
(ÖKSF DOJO)
A19
Färdig
Felix Moisio
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Linnea Nilsson Örnsköldsviks Kampsportsförening Vann på full Ippon - 00:44
JJ Fighting, Barn / Mixed 7–8 år / -35 kg
(ÖKSF DOJO)
A20
Färdig
Michelle Sjöström
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Vann på poäng - 02:00
Nils Wågström Stockfelt Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(ÖKSF DOJO)
B17
Färdig
Leah Valmari
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Vann på poäng - 03:00
Lykke Asplund IKSU
JJ Newaza / Herrar Senior / -69 kg
(ÖKSF DOJO)
A13
Färdig
Kimmo Kivelä
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Eli Lundberg IKSU Vann på poäng - 06:00
JK Fighting, Barn / Mixed
(ÖKSF DOJO)
B18
Färdig
Tove Öhman
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Vann på poäng - 03:00
Moa Sandström IKSU
JJ Fighting, Barn / Mixed 7–8 år / -35 kg
(ÖKSF DOJO)
A21
Färdig
Albin Valmari
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Vann på full Ippon - 01:10
Annie Eilers IKSU
Newasa extra
(ÖKSF DOJO)
B24
Färdig
Nils Wågström Stockfelt
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Michelle Sjöström Örnsköldsviks Kampsportsförening Vann på poäng - 03:00
JJ Fighting, Barn / 9-10 år / +40
(ÖKSF DOJO)
A23
Färdig
Edith Byström
Holmsund-Obbola Kampsport IF
William Johansson Örnsköldsviks Kampsportsförening Vann på poäng - 02:00
JJ Fighting, Barn / Mixed 7–8 år / -35 kg
(ÖKSF DOJO)
A22
Färdig
Linnea Nilsson
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Michelle Sjöström Örnsköldsviks Kampsportsförening Vann på poäng - 02:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -40 kg
(ÖKSF DOJO)
B19
Färdig
Levi Selander
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Vann på poäng - 03:00
Ronja Salmi IKSU
JJ Fighting, Barn / 9-10 år / +40
(ÖKSF DOJO)
A24
Färdig
Alexander Norberg
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Emrik Dahlberg Örnsköldsviks Kampsportsförening Vann på poäng - 02:00
Newasa extra
(ÖKSF DOJO)
B26
Färdig
Nils Wågström Stockfelt
Örnsköldsviks Kampsportsförening
William Sundqvist Örnsköldsviks Kampsportsförening Vann på poäng - 03:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -40 kg
(ÖKSF DOJO)
B21
Färdig
Levi Selander
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Manfred Nilsson IKSU Vann på poäng - 03:00
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(ÖKSF DOJO)
A25
Färdig
Alma Hawranek
IKSU
Vann på poäng - 02:00
Nicole Grimmer Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting, Barn / 9-10 år / +40
(ÖKSF DOJO)
A26
Färdig
Edith Byström
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Alexander Norberg Örnsköldsviks Kampsportsförening Vann på poäng - 02:00
Newasa extra
(ÖKSF DOJO)
B28
Färdig
Michelle Sjöström
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Vann på poäng - 03:00
William Sundqvist Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting, Barn / 9-10 år / +40
(ÖKSF DOJO)
A27
Färdig
William Johansson
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Emrik Dahlberg Örnsköldsviks Kampsportsförening Vann på poäng - 02:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -40 kg
(ÖKSF DOJO)
B23
Färdig
Ronja Salmi
IKSU
Manfred Nilsson IKSU Vann på poäng - 03:00
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(ÖKSF DOJO)
A28
Färdig
Alma Hawranek
IKSU
Vann på poäng - 02:00
Nicole Grimmer Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -40 kg
(ÖKSF DOJO)
B25
Färdig
Edith Byström
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Milian Lindahl Örnsköldsviks Kampsportsförening Vann på Submission - 02:08
JJ Fighting, Barn / 9-10 år / +40
(ÖKSF DOJO)
A30
Färdig
William Johansson
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Alexander Norberg Örnsköldsviks Kampsportsförening Vann på poäng - 02:00
JK Fighting, Barn / Mixed
(ÖKSF DOJO)
B20
Färdig
Tove Öhman
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Vann på Walkover
Moa Sandström IKSU
JJ Newasa, Mixed / -55kg
(ÖKSF DOJO)
B31
Färdig
Ismael Bäckström
IKSU
Vann på poäng - 03:00
Tove Öhman Holmsund-Obbola Kampsport IF
JJ Fighting, Barn / 9-10 år / +40
(ÖKSF DOJO)
A29
Färdig
Edith Byström
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Emrik Dahlberg Örnsköldsviks Kampsportsförening Vann på poäng - 02:00