Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JJ Newaza, Barn / Mixed 6–8 år / -30 kg
(Tävling)
A2
已完成
Elna Valmari
IKSU
Signar Lindahl Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -50 kg
(Tävling)
B13
已完成
Björn Normark
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Benjamin Sjöström Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting, Barn / Mixed 6–8 år / -25 kg
(Tävling)
B3
已完成
Raoul Bakareke
IKSU
Arvid Edström Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -60 kg
(Tävling)
A25
已完成
Hugo Normark
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Hugo Hellsten Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting / Mixed U18 Amatör / -65 kg
(Tävling)
JJ Newaza / Herrar Senior Elit / -69 kg
(Tävling)
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -50 kg
(Tävling)
B11
已完成
Björn Normark
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Won by Full Ippon - 00:01
Benjamin Sjöström Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Mixed 6–8 år / -30 kg
(Tävling)
A3
已完成
Elna Valmari
IKSU
Won by points - 03:00
Signar Lindahl Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -25 kg
(Tävling)
A4
已完成
Emine Lindahl
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Albin Valmari IKSU Won by Submission - 01:35
JJ Fighting, Barn / Mixed 6–8 år / -35 kg
(Tävling)
B4
已完成
Manne Johansson Ödmalm
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Won by points - 03:00
Emelie Augustsson Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting, Barn / Mixed 6–8 år / -35 kg
(Tävling)
已完成
Vilma Abrahamsson
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Won by Walkover - 01:00
Bo Hörlin Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting, Barn / Mixed 6–8 år / -35 kg
(Tävling)
B5
已完成
Manne Johansson Ödmalm
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Won by points - 03:00
Emrik Dahlberg Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Mixed 6–8 år / -30 kg
(Tävling)
A1
已完成
Elna Valmari
IKSU
Won by points
Signar Lindahl Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -25 kg
(Tävling)
A5
已完成
Albin Valmari
IKSU
Won by points - 03:00
Lova Näslund Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -40 kg
(Tävling)
B8
已完成
Freja Vonkavaara
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Alva Augustsson Örnsköldsviks Kampsportsförening Won by points - 02:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -25 kg
(Tävling)
A6
已完成
Arvid Edström
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Gustav Söderlund Örnsköldsviks Kampsportsförening Won by points - 03:00
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -40 kg
(Tävling)
B9
已完成
Freja Vonkavaara
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Won by points - 02:00
Albin Helsing IKSU
JJ Fighting, Barn / Mixed 6–8 år / -35 kg
(Tävling)
已完成
Emelie Augustsson
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Won by Walkover
Bo Hörlin Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting, Barn / Mixed 6–8 år / -35 kg
(Tävling)
B6
已完成
Manne Johansson Ödmalm
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Won by points - 03:00
Vilma Abrahamsson Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -25 kg
(Tävling)
A7
已完成
Emine Lindahl
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Arvid Edström Örnsköldsviks Kampsportsförening Won by points - 03:00
JJ Fighting, Barn / Mixed 6–8 år / -35 kg
(Tävling)
B7
已完成
Emelie Augustsson
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Emrik Dahlberg Örnsköldsviks Kampsportsförening Won by points - 03:00
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -40 kg
(Tävling)
B10
已完成
Alva Augustsson
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Won by Full Ippon - 01:54
Albin Helsing IKSU
JJ Fighting, Barn / Mixed 6–8 år / -25 kg
(Tävling)
B1
已完成
Raoul Bakareke
IKSU
Won by points - 02:00
Arvid Edström Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -25 kg
(Tävling)
A9
已完成
Arvid Edström
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Won by points - 03:00
Lova Näslund Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -50 kg
(Tävling)
B12
已完成
Björn Normark
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Won by Full Ippon - 00:39
Benjamin Sjöström Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -25 kg
(Tävling)
A8
已完成
Albin Valmari
IKSU
Won by points - 03:00
Gustav Söderlund Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting, Barn / Mixed 6–8 år / -25 kg
(Tävling)
B2
已完成
Raoul Bakareke
IKSU
Won by points - 02:00
Arvid Edström Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -35 kg
(Tävling)
B15
已完成
Vilma Abrahamsson
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Bo Hörlin Örnsköldsviks Kampsportsförening Won by points - 03:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -35 kg
(Tävling)
B14
已完成
Emrik Dahlberg
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Won by points
Freja Vonkavaara Holmsund-Obbola Kampsport IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -35 kg
(Tävling)
B16
已完成
Emrik Dahlberg
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Won by points
Emelie Augustsson Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -35 kg
(Tävling)
B17
已完成
Bo Hörlin
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Manne Johansson Ödmalm Holmsund-Obbola Kampsport IF Won by points - 03:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -35 kg
(Tävling)
B19
已完成
Vilma Abrahamsson
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Emelie Augustsson Örnsköldsviks Kampsportsförening Won by points - 03:00