Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JJ Newaza / Herrar Senior / -85 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
A2
Terminé
Adam Lindberg
IKSU
Carl Marklund IKSU Gagné par points - 06:00
JJ Fighting / Damer Senior / -62 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
Terminé
Michelle Sjöström
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Gagné par forfait - 02:31
Nora Ängebrant Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -65 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
A5
Terminé
Noah Degerman
Lycksele Kampsport Förening
Hugo Normark Holmsund-Obbola Kampsport IF Gagné par points - 04:00
JJ Fighting / Herrar Senior Amatör / -69 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
B4
Terminé
Kimmo Kivelä
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Gagné par points - 03:00
Eli Lundberg IKSU
JJ Newaza, Barn / Flickor 13–15 år / -65 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
A8
Terminé
Tove Öhman
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Alma Bengtsson Lycksele Kampsport Förening Gagné par décision - 04:00
JJ Newaza / Herrar Senior / -85 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
A3
Terminé
Erik Ahrenby
IKSU
Adam Lindberg IKSU Gagné par soumission - 00:59
JJ Fighting / Damer Senior / -62 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
B2
Terminé
Naima Ali
IKSU
Gagné par points - 03:00
Michelle Sjöström Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza / Herrar Senior / -85 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
A4
Terminé
Arvid Alm
IKSU
Carl Marklund IKSU Gagné par points - 02:55
JJ Fighting / Damer Senior / -62 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
Terminé
LaTanya Sjöström
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Gagné par forfait
Nora Ängebrant Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting / Herrar Senior Amatör / -69 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
B5
Terminé
Kimmo Kivelä
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Eli Lundberg IKSU Gagné par points - 03:00
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -65 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
A6
Terminé
Noah Degerman
Lycksele Kampsport Förening
Hugo Normark Holmsund-Obbola Kampsport IF Gagné par points - 04:00
JJ Fighting / Damer Senior / -62 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
Terminé
Naima Ali
IKSU
Gagné par forfait
Nora Ängebrant Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting / Damer Senior / -62 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
B3
Terminé
LaTanya Sjöström
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Gagné par points - 03:00
Michelle Sjöström Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Flickor 13–15 år / -65 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
A9
Terminé
Tove Öhman
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Alma Bengtsson Lycksele Kampsport Förening Gagné par points - 04:00
JJ Fighting / Herrar Senior Amatör / -69 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
B6
Terminé
Kimmo Kivelä
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Eli Lundberg IKSU Gagné par points - 03:00
JJ Newaza / Herrar Senior / -85 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
Terminé
Erik Ahrenby
IKSU
Carl Marklund IKSU Gagné par forfait
JJ Newaza / Herrar Senior / -85 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
Terminé
Arvid Alm
IKSU
Adam Lindberg IKSU Gagné par forfait
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / +65 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
A14
Terminé
Noah Degerman
Lycksele Kampsport Förening
David Boström IKSU Gagné par soumission - 00:39
JJ Fighting / Herrar Senior / -69 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
B7
Terminé
Karl Dahlgren
IKSU
Gagné par Full Ippon - 01:52
Edvin Hägglund Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -50 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
A11
Terminé
Malek Mohanna
IKSU
William Winberg IKSU Gagné par soumission - 00:39
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -50 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
A12
Terminé
Malek Mohanna
IKSU
William Winberg IKSU Gagné par soumission - 00:35
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / +65 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
A15
Terminé
Noah Degerman
Lycksele Kampsport Förening
David Boström IKSU Gagné par soumission - 00:22
JJ Fighting / Damer Senior / -70 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
Terminé
LaTanya Sjöström
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Naima Ali IKSU Gagné par forfait
JJ Fighting / Herrar Senior / -69 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
B8
Terminé
Karl Dahlgren
IKSU
Gagné par points - 03:00
Edvin Hägglund Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza / Damer U18 / -62 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
A17
Terminé
Matilda Hylander
Piteå Ju-jutsuklubb
Gagné par soumission - 03:41
Kamilla Shtieba Umeå Kampcenter IF
JJ Fighting / Damer Senior / -70 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
B10
Terminé
Ella Jakobsen
Gagné par Full Ippon - 00:32
Anne Eichholz Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza / Herrar Senior / -94 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
A20
Terminé
Alexander Aroch
IKSU
Gagné par soumission - 02:14
Leon Persson Umeå Kampcenter IF
JJ Fighting / Damer Senior / -70 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
B11
Terminé
LaTanya Sjöström
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Ella Jakobsen Gagné par points - 03:00
JJ Newaza / Damer U18 / -62 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
A18
Terminé
Matilda Hylander
Piteå Ju-jutsuklubb
Gagné par soumission - 03:00
Kamilla Shtieba Umeå Kampcenter IF
JJ Fighting / Damer Senior / -70 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
B12
Terminé
Naima Ali
IKSU
Gagné par Full Ippon - 01:38
Anne Eichholz Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza / Herrar Senior / -94 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
A21
Terminé
Alexander Aroch
IKSU
Gagné par soumission - 01:49
Leon Persson Umeå Kampcenter IF
JJ Fighting / Herrar Senior / -77 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
B15
Terminé
Gabriel Falk
IKSU
Emil Petersson IKSU Gagné par Full Ippon - 01:07