Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JJ Newaza / Herrar Senior / -85 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
A2
Färdig
Adam Lindberg
IKSU
Carl Marklund IKSU Vann på poäng - 06:00
JJ Fighting / Damer Senior / -62 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
Färdig
Michelle Sjöström
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Vann på Walkover - 02:31
Nora Ängebrant Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -65 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
A5
Färdig
Noah Degerman
Lycksele Kampsport Förening
Hugo Normark Holmsund-Obbola Kampsport IF Vann på poäng - 04:00
JJ Fighting / Herrar Senior Amatör / -69 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
B4
Färdig
Kimmo Kivelä
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Vann på poäng - 03:00
Eli Lundberg IKSU
JJ Newaza, Barn / Flickor 13–15 år / -65 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
A8
Färdig
Tove Öhman
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Alma Bengtsson Lycksele Kampsport Förening Vann på domslut - 04:00
JJ Newaza / Herrar Senior / -85 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
A3
Färdig
Erik Ahrenby
IKSU
Adam Lindberg IKSU Vann på Submission - 00:59
JJ Fighting / Damer Senior / -62 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
B2
Färdig
Naima Ali
IKSU
Vann på poäng - 03:00
Michelle Sjöström Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza / Herrar Senior / -85 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
A4
Färdig
Arvid Alm
IKSU
Carl Marklund IKSU Vann på poäng - 02:55
JJ Fighting / Damer Senior / -62 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
Färdig
LaTanya Sjöström
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Vann på Walkover
Nora Ängebrant Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting / Herrar Senior Amatör / -69 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
B5
Färdig
Kimmo Kivelä
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Eli Lundberg IKSU Vann på poäng - 03:00
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -65 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
A6
Färdig
Noah Degerman
Lycksele Kampsport Förening
Hugo Normark Holmsund-Obbola Kampsport IF Vann på poäng - 04:00
JJ Fighting / Damer Senior / -62 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
Färdig
Naima Ali
IKSU
Vann på Walkover
Nora Ängebrant Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting / Damer Senior / -62 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
B3
Färdig
LaTanya Sjöström
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Vann på poäng - 03:00
Michelle Sjöström Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Flickor 13–15 år / -65 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
A9
Färdig
Tove Öhman
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Alma Bengtsson Lycksele Kampsport Förening Vann på poäng - 04:00
JJ Fighting / Herrar Senior Amatör / -69 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
B6
Färdig
Kimmo Kivelä
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Eli Lundberg IKSU Vann på poäng - 03:00
JJ Newaza / Herrar Senior / -85 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
Färdig
Erik Ahrenby
IKSU
Carl Marklund IKSU Vann på Walkover
JJ Newaza / Herrar Senior / -85 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / +65 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
A14
Färdig
Noah Degerman
Lycksele Kampsport Förening
David Boström IKSU Vann på Submission - 00:39
JJ Fighting / Herrar Senior / -69 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
B7
Färdig
Karl Dahlgren
IKSU
Vann på full Ippon - 01:52
Edvin Hägglund Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -50 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
A11
Färdig
Malek Mohanna
IKSU
William Winberg IKSU Vann på Submission - 00:39
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -50 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
A12
Färdig
Malek Mohanna
IKSU
William Winberg IKSU Vann på Submission - 00:35
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / +65 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
A15
Färdig
Noah Degerman
Lycksele Kampsport Förening
David Boström IKSU Vann på Submission - 00:22
JJ Fighting / Damer Senior / -70 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
Färdig
LaTanya Sjöström
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Naima Ali IKSU Vann på Walkover
JJ Fighting / Herrar Senior / -69 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
B8
Färdig
Karl Dahlgren
IKSU
Vann på poäng - 03:00
Edvin Hägglund Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza / Damer U18 / -62 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
A17
Färdig
Matilda Hylander
Piteå Ju-jutsuklubb
Vann på Submission - 03:41
Kamilla Shtieba Umeå Kampcenter IF
JJ Fighting / Damer Senior / -70 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
B10
Färdig
Ella Jakobsen
Vann på full Ippon - 00:32
Anne Eichholz Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza / Herrar Senior / -94 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
A20
Färdig
Alexander Aroch
IKSU
Vann på Submission - 02:14
Leon Persson Umeå Kampcenter IF
JJ Fighting / Damer Senior / -70 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
B11
Färdig
LaTanya Sjöström
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Ella Jakobsen Vann på poäng - 03:00
JJ Newaza / Damer U18 / -62 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
A18
Färdig
Matilda Hylander
Piteå Ju-jutsuklubb
Vann på Submission - 03:00
Kamilla Shtieba Umeå Kampcenter IF
JJ Fighting / Damer Senior / -70 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
B12
Färdig
Naima Ali
IKSU
Vann på full Ippon - 01:38
Anne Eichholz Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza / Herrar Senior / -94 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
A21
Färdig
Alexander Aroch
IKSU
Vann på Submission - 01:49
Leon Persson Umeå Kampcenter IF
JJ Fighting / Herrar Senior / -77 kg
(13-15 år, U18 och seniorer)
B15
Färdig
Gabriel Falk
IKSU
Emil Petersson IKSU Vann på full Ippon - 01:07