Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
C32
완료됨
Björn Normark
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Truls Airio SKIFT Won by points - 02:00
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -60 kg
(Saturday 13:th of October)
A31
완료됨
Theo Lindqvist
Nacka Dojo IF
Hugo Normark Holmsund-Obbola Kampsport IF Won by points - 04:00
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
B31
완료됨
Yrla Dömstedt
Kumlakampsportsförening
Annie Steinke Brånby Nacka Dojo IF Won by Full Ippon - 00:33
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
C27
완료됨
Oscar Ahlm
Nacka Dojo IF
Neo Tered Dynamix Köping Idrottsförening Won by points - 02:00
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -65 kg
(Saturday 13:th of October)
A32
완료됨
Hampus Wall
Dynamix Herrljunga
Unknown User Nacka Dojo IF Won by points - 04:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
B9
완료됨
Elliot Winqvist
SKIFT
Remus Jacobsson SKIFT Won by points - 03:00
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -65 kg
(Saturday 13:th of October)
완료됨
Alexander Mix
Nacka Dojo IF
Won by Walkover
Unknown User Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
A27
완료됨
Liam Allstyle Mäkelä
SKIFT
Won by Submission - 00:40
Lukas Lundmark Nacka Dojo IF
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -35 kg
(Saturday 13:th of October)
B22
완료됨
Linus Forssten
Nacka Dojo IF
Karina Buiuc Minami Budokai Won by points - 02:00
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / +55 kg
(Saturday 13:th of October)
C37
완료됨
Alina Andersson
Won by points - 02:00
Rasmus Bäck Wernamo Ju-Jutsu Klubb
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(Saturday 13:th of October)
B28
완료됨
Albin Högbom
Nacka Dojo IF
Won by points - 02:00
Buster Bård Nacka Dojo IF
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
C33
완료됨
Elliot Lundgren
Nacka Dojo IF
Won by points - 02:00
Björn Normark Holmsund-Obbola Kampsport IF
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / +65 kg
(Saturday 13:th of October)
A34
완료됨
Hampus Wall
Dynamix Herrljunga
Elvin Beganovic Wernamo Ju-Jutsu Klubb Won by points - 02:00
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
B30
완료됨
Kimon Christoforidis
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Won by points - 02:00
Klara Wahlström Nacka Dojo IF
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / -60 kg
(Saturday 13:th of October)
A37
완료됨
Hugo Normark
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Won by points - 02:00
Hugo Hellsten Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / +55 kg
(Saturday 13:th of October)
C38
완료됨
Alina Andersson
Won by points - 02:00
Rasmus Bäck Wernamo Ju-Jutsu Klubb
JJ Newaza, Barn / Flickor 13–15 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
B36
완료됨
Livia Högbom
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 02:50
Hilma Helin Nacka Dojo IF
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / +65 kg
(Saturday 13:th of October)
A35
완료됨
Hampus Wall
Dynamix Herrljunga
Won by points - 02:00
Hugo Cedergren Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Flickor 13–15 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
B39
완료됨
Nellie Malmberg
Kumlakampsportsförening
Felicia Silvernäs Nacka Dojo IF Won by Submission - 01:42
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
C34
완료됨
Olivia Herbert
Nacka Dojo IF
Won by points - 02:00
Wiggo Lundborg Wernamo Ju-Jutsu Klubb
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / -60 kg
(Saturday 13:th of October)
A38
완료됨
Hugo Normark
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Won by points - 02:00
Hugo Hellsten Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
B32
완료됨
Kimon Christoforidis
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Won by points - 02:00
Alexander Maximov Nacka Dojo IF
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
B33
완료됨
Klara Wahlström
Nacka Dojo IF
Won by Full Ippon - 00:51
Yrla Dömstedt Kumlakampsportsförening
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
C36
완료됨
Elliot Lundgren
Nacka Dojo IF
Won by points - 02:00
Olivia Herbert Nacka Dojo IF
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / +65 kg
(Saturday 13:th of October)
A36
완료됨
Elvin Beganovic
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Won by points - 02:00
Hugo Cedergren Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Flickor 13–15 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
B37
완료됨
Livia Högbom
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 00:55
Hilma Helin Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -65 kg
(Saturday 13:th of October)
완료됨
Hampus Wall
Dynamix Herrljunga
Won by Walkover
Unknown User Nacka Dojo IF
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
B34
완료됨
Annie Steinke Brånby
Nacka Dojo IF
Kimon Christoforidis Wernamo Ju-Jutsu Klubb Won by points - 02:00
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
A40
완료됨
Liam Allstyle Mäkelä
SKIFT
Won by points - 02:00
Hugo Blommaskog Göteborgs ju-jutsuklubb
JJ Fighting / Herrar Senior Amatör / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
C40
완료됨
Nicklaes Malmsten
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Won by points - 03:00
Kimmo Kivelä Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Flickor 13–15 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
B40
완료됨
Nellie Malmberg
Kumlakampsportsförening
Won by Submission - 01:42
Tove Öhman Holmsund-Obbola Kampsport IF
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / -50 kg
(Saturday 13:th of October)
A43
완료됨
Ryan Andersson
Minami Budokai
Melwin Hansson SKIFT Won by points - 02:00