Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
C32
Gotowy
Björn Normark
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Truls Airio SKIFT Wygrana na punkty - 02:00
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -60 kg
(Saturday 13:th of October)
A31
Gotowy
Theo Lindqvist
Nacka Dojo IF
Hugo Normark Holmsund-Obbola Kampsport IF Wygrana na punkty - 04:00
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
B31
Gotowy
Yrla Dömstedt
Kumlakampsportsförening
Annie Steinke Brånby Nacka Dojo IF Zwycięstwo przez pełny ippon - 00:33
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
C27
Gotowy
Oscar Ahlm
Nacka Dojo IF
Neo Tered Dynamix Köping Idrottsförening Wygrana na punkty - 02:00
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -65 kg
(Saturday 13:th of October)
A32
Gotowy
Hampus Wall
Dynamix Herrljunga
Unknown User Nacka Dojo IF Wygrana na punkty - 04:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
B9
Gotowy
Elliot Winqvist
SKIFT
Remus Jacobsson SKIFT Wygrana na punkty - 03:00
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -65 kg
(Saturday 13:th of October)
Gotowy
Alexander Mix
Nacka Dojo IF
Wygrana walkowerem
Unknown User Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
A27
Gotowy
Liam Allstyle Mäkelä
SKIFT
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Lukas Lundmark Nacka Dojo IF
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -35 kg
(Saturday 13:th of October)
B22
Gotowy
Linus Forssten
Nacka Dojo IF
Karina Buiuc Minami Budokai Wygrana na punkty - 02:00
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / +55 kg
(Saturday 13:th of October)
C37
Gotowy
Alina Andersson
Wygrana na punkty - 02:00
Rasmus Bäck Wernamo Ju-Jutsu Klubb
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(Saturday 13:th of October)
B28
Gotowy
Albin Högbom
Nacka Dojo IF
Wygrana na punkty - 02:00
Buster Bård Nacka Dojo IF
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
C33
Gotowy
Elliot Lundgren
Nacka Dojo IF
Wygrana na punkty - 02:00
Björn Normark Holmsund-Obbola Kampsport IF
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / +65 kg
(Saturday 13:th of October)
A34
Gotowy
Hampus Wall
Dynamix Herrljunga
Elvin Beganovic Wernamo Ju-Jutsu Klubb Wygrana na punkty - 02:00
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
B30
Gotowy
Kimon Christoforidis
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Wygrana na punkty - 02:00
Klara Wahlström Nacka Dojo IF
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / -60 kg
(Saturday 13:th of October)
A37
Gotowy
Hugo Normark
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Wygrana na punkty - 02:00
Hugo Hellsten Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / +55 kg
(Saturday 13:th of October)
C38
Gotowy
Alina Andersson
Wygrana na punkty - 02:00
Rasmus Bäck Wernamo Ju-Jutsu Klubb
JJ Newaza, Barn / Flickor 13–15 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
B36
Gotowy
Livia Högbom
Nacka Dojo IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:50
Hilma Helin Nacka Dojo IF
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / +65 kg
(Saturday 13:th of October)
A35
Gotowy
Hampus Wall
Dynamix Herrljunga
Wygrana na punkty - 02:00
Hugo Cedergren Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Flickor 13–15 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
B39
Gotowy
Nellie Malmberg
Kumlakampsportsförening
Felicia Silvernäs Nacka Dojo IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
C34
Gotowy
Olivia Herbert
Nacka Dojo IF
Wygrana na punkty - 02:00
Wiggo Lundborg Wernamo Ju-Jutsu Klubb
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / -60 kg
(Saturday 13:th of October)
A38
Gotowy
Hugo Normark
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Wygrana na punkty - 02:00
Hugo Hellsten Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
B32
Gotowy
Kimon Christoforidis
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Wygrana na punkty - 02:00
Alexander Maximov Nacka Dojo IF
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
B33
Gotowy
Klara Wahlström
Nacka Dojo IF
Zwycięstwo przez pełny ippon - 00:51
Yrla Dömstedt Kumlakampsportsförening
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
C36
Gotowy
Elliot Lundgren
Nacka Dojo IF
Wygrana na punkty - 02:00
Olivia Herbert Nacka Dojo IF
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / +65 kg
(Saturday 13:th of October)
A36
Gotowy
Elvin Beganovic
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Wygrana na punkty - 02:00
Hugo Cedergren Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Flickor 13–15 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
B37
Gotowy
Livia Högbom
Nacka Dojo IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
Hilma Helin Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -65 kg
(Saturday 13:th of October)
Gotowy
Hampus Wall
Dynamix Herrljunga
Wygrana walkowerem
Unknown User Nacka Dojo IF
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
B34
Gotowy
Annie Steinke Brånby
Nacka Dojo IF
Kimon Christoforidis Wernamo Ju-Jutsu Klubb Wygrana na punkty - 02:00
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
A40
Gotowy
Liam Allstyle Mäkelä
SKIFT
Wygrana na punkty - 02:00
Hugo Blommaskog Göteborgs ju-jutsuklubb
JJ Fighting / Herrar Senior Amatör / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
C40
Gotowy
Nicklaes Malmsten
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Wygrana na punkty - 03:00
Kimmo Kivelä Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Flickor 13–15 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
B40
Gotowy
Nellie Malmberg
Kumlakampsportsförening
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Tove Öhman Holmsund-Obbola Kampsport IF
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / -50 kg
(Saturday 13:th of October)
A43
Gotowy
Ryan Andersson
Minami Budokai
Melwin Hansson SKIFT Wygrana na punkty - 02:00