Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JJ Fighting / Herrar Senior Amatör / -85 kg
(Saturday 13:th of October)
C55
Gotowy
Samuel Modée
Solna Ju-jutsu Klubb
Hugo Bygdeson SKIFT Wygrana na punkty - 03:00
JJ Fighting, Barn / Flickor 13–15 år / -65 kg
(Saturday 13:th of October)
B55
Gotowy
Sonja Milosavljevic
Nacka Dojo IF
Alva Östman IKSU Wygrana na punkty - 02:00
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / -77 kg
(Saturday 13:th of October)
A53
Gotowy
Simon Lund
Kevin Christoforidis Wernamo Ju-Jutsu Klubb Wygrana na punkty - 03:00
JJ Fighting / Pojkar U18 Amatör / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
C52
Gotowy
Eli Lundberg
IKSU
Victor Adamson SKIFT Zwycięstwo przez pełny ippon - 01:12
JJ Fighting, Barn / Flickor 13–15 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
B51
Gotowy
Frida Leine
Nacka Dojo IF
Wygrana na punkty - 02:00
Tove Öhman Holmsund-Obbola Kampsport IF
JJ Newaza / Herrar Senior Elit / -77 kg
(Saturday 13:th of October)
C50
Gotowy
Paul Grönborg
Nacka Dojo IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Erik Gullestad Nacka Dojo IF
JJ Newaza / Herrar Senior Elit / -85 kg
(Saturday 13:th of October)
A58
Gotowy
Magnus Granlund
Nacka Dojo IF
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 06:00
Claudio Ramirez Nacka Dojo IF
JJ Fighting, Barn / Flickor 13–15 år / -65 kg
(Saturday 13:th of October)
B56
Gotowy
Sonja Milosavljevic
Nacka Dojo IF
Tyra Westerberg Dynamix Köping Idrottsförening Wygrana na punkty - 02:00
JJ Newaza / Herrar Senior Elit / -77 kg
(Saturday 13:th of October)
C51
Gotowy
Simon Lund
Erik Gullestad Nacka Dojo IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
JJ Fighting, Barn / Flickor 13–15 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
B52
Gotowy
Filippa Qvist
Minami Budokai Klubb
Nellie Malmberg Kumlakampsportsförening Wygrana na punkty - 02:00
JJ Fighting / Pojkar U18 Amatör / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
C53
Gotowy
Eli Lundberg
IKSU
Wygrana na punkty - 03:00
Hugo Carlsson SKIFT
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / -77 kg
(Saturday 13:th of October)
A54
Gotowy
Henrik Larsson Sevon
SKIFT
Zwycięstwo przez pełny ippon - 01:18
Richard Ziegel IKSU
JJ Fighting, Barn / Flickor 13–15 år / -65 kg
(Saturday 13:th of October)
B57
Gotowy
Alva Östman
IKSU
Wygrana na punkty - 02:00
Tyra Westerberg Dynamix Köping Idrottsförening
JJ Fighting / Herrar Senior Amatör / -85 kg
(Saturday 13:th of October)
C56
Gotowy
Andreas Rosén
Solna Ju-jutsu Klubb
Henrik Bäck Wernamo Ju-Jutsu Klubb Wygrana na punkty - 03:00
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / -85 kg
(Saturday 13:th of October)
A61
Gotowy
Kristoffer Helander
Klaus Ncuti IKSU Wygrana na punkty - 03:00
JJ Fighting, Barn / Flickor 13–15 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
B54
Gotowy
Frida Leine
Nacka Dojo IF
Wygrana na punkty - 02:00
Nellie Malmberg Kumlakampsportsförening
JJ Fighting / Pojkar U18 Elit / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
B58
Gotowy
Petrus Sjöström
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Kasper Bäck Wernamo Ju-Jutsu Klubb Zwycięstwo przez pełny ippon - 01:26
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / -77 kg
(Saturday 13:th of October)
A56
Gotowy
Kevin Christoforidis
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Henrik Larsson Sevon SKIFT Zwycięstwo przez pełny ippon - 02:59
JJ Fighting / Pojkar U18 Amatör / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
C54
Gotowy
Victor Adamson
SKIFT
Wygrana na punkty - 03:00
Hugo Carlsson SKIFT
JJ Fighting, Barn / Flickor 13–15 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
B53
Gotowy
Lucia Sanchez
Nacka Dojo IF
Wygrana na punkty - 02:00
Tove Svensson Widmark Nacka Dojo IF
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / -85 kg
(Saturday 13:th of October)
A62
Gotowy
Elias Djeghab
SKIFT
Wygrana na punkty - 03:00
Klaus Ncuti IKSU
JJ Fighting / Herrar Senior Amatör / -85 kg
(Saturday 13:th of October)
C57
Gotowy
Hugo Bygdeson
SKIFT
Zwycięstwo przez pełny ippon - 00:24
Henrik Bäck Wernamo Ju-Jutsu Klubb
JJ Fighting / Pojkar U18 Elit / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
B59
Gotowy
John Ljungblahd
IKSU
William Sidestam Eskilstuna Budoklubb Wygrana na punkty - 03:00
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / +94 kg
(Saturday 13:th of October)
C59
Gotowy
Jacob Andersson
Nacka Dojo IF
Zwycięstwo przez pełny ippon - 03:00
Oscar Uddman Jansson Budoklubben Shindo
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / -85 kg
(Saturday 13:th of October)
A63
Gotowy
Jonatan Dagnå
SKIFT
Zwycięstwo przez pełny ippon - 01:39
Isaac Andersson IKSU
JJ Fighting / Pojkar U18 Elit / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
B60
Gotowy
Kasper Bäck
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:51
Gustav Holmqvist Eskilstuna Budoklubb
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / -77 kg
(Saturday 13:th of October)
A55
Gotowy
Erik Gullestad
Nacka Dojo IF
Zwycięstwo przez pełny ippon - 01:53
Emil Petersson IKSU
JJ Fighting / Pojkar U18 Elit / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
B61
Gotowy
William Sidestam
Eskilstuna Budoklubb
Erik Hallberg Eskilstuna Budoklubb Wygrana na punkty - 03:00
JJ Fighting / Herrar Senior Amatör / -85 kg
(Saturday 13:th of October)
C58
Gotowy
Samuel Modée
Solna Ju-jutsu Klubb
Wygrana na punkty - 03:00
Andreas Rosén Solna Ju-jutsu Klubb
JJ Newaza / Herrar Senior Elit / -85 kg
(Saturday 13:th of October)
A60
Gotowy
Kristoffer Helander
Claudio Ramirez Nacka Dojo IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:46
JJ Fighting / Pojkar U18 Elit / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
B62
Gotowy
John Ljungblahd
IKSU
Gustav Holmqvist Eskilstuna Budoklubb Zwycięstwo przez pełny ippon - 02:51
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / +94 kg
(Saturday 13:th of October)
C60
Gotowy
Jacob Andersson
Nacka Dojo IF
Zwycięstwo przez pełny ippon - 02:00
Oscar Uddman Jansson Budoklubben Shindo