Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JJ Fighting / Herrar Senior Amatör / -85 kg
(Saturday 13:th of October)
C55
Färdig
Samuel Modée
Solna Ju-jutsu Klubb
Hugo Bygdeson SKIFT Vann på poäng - 03:00
JJ Fighting, Barn / Flickor 13–15 år / -65 kg
(Saturday 13:th of October)
B55
Färdig
Sonja Milosavljevic
Nacka Dojo IF
Alva Östman IKSU Vann på poäng - 02:00
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / -77 kg
(Saturday 13:th of October)
A53
Färdig
Simon Lund
Kevin Christoforidis Wernamo Ju-Jutsu Klubb Vann på poäng - 03:00
JJ Fighting / Pojkar U18 Amatör / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
C52
Färdig
Eli Lundberg
IKSU
Victor Adamson SKIFT Vann på full Ippon - 01:12
JJ Fighting, Barn / Flickor 13–15 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
B51
Färdig
Frida Leine
Nacka Dojo IF
Vann på poäng - 02:00
Tove Öhman Holmsund-Obbola Kampsport IF
JJ Newaza / Herrar Senior Elit / -77 kg
(Saturday 13:th of October)
C50
Färdig
Paul Grönborg
Nacka Dojo IF
Vann på Submission - 00:51
Erik Gullestad Nacka Dojo IF
JJ Newaza / Herrar Senior Elit / -85 kg
(Saturday 13:th of October)
A58
Färdig
Magnus Granlund
Nacka Dojo IF
Vann via diskvalificering - 06:00
Claudio Ramirez Nacka Dojo IF
JJ Fighting, Barn / Flickor 13–15 år / -65 kg
(Saturday 13:th of October)
B56
Färdig
Sonja Milosavljevic
Nacka Dojo IF
Tyra Westerberg Dynamix Köping Idrottsförening Vann på poäng - 02:00
JJ Newaza / Herrar Senior Elit / -77 kg
(Saturday 13:th of October)
C51
Färdig
Simon Lund
Erik Gullestad Nacka Dojo IF Vann på Submission - 00:40
JJ Fighting, Barn / Flickor 13–15 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
B52
Färdig
Filippa Qvist
Minami Budokai Klubb
Nellie Malmberg Kumlakampsportsförening Vann på poäng - 02:00
JJ Fighting / Pojkar U18 Amatör / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
C53
Färdig
Eli Lundberg
IKSU
Vann på poäng - 03:00
Hugo Carlsson SKIFT
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / -77 kg
(Saturday 13:th of October)
A54
Färdig
Henrik Larsson Sevon
SKIFT
Vann på full Ippon - 01:18
Richard Ziegel IKSU
JJ Fighting, Barn / Flickor 13–15 år / -65 kg
(Saturday 13:th of October)
B57
Färdig
Alva Östman
IKSU
Vann på poäng - 02:00
Tyra Westerberg Dynamix Köping Idrottsförening
JJ Fighting / Herrar Senior Amatör / -85 kg
(Saturday 13:th of October)
C56
Färdig
Andreas Rosén
Solna Ju-jutsu Klubb
Henrik Bäck Wernamo Ju-Jutsu Klubb Vann på poäng - 03:00
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / -85 kg
(Saturday 13:th of October)
A61
Färdig
Kristoffer Helander
Klaus Ncuti IKSU Vann på poäng - 03:00
JJ Fighting, Barn / Flickor 13–15 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
B54
Färdig
Frida Leine
Nacka Dojo IF
Vann på poäng - 02:00
Nellie Malmberg Kumlakampsportsförening
JJ Fighting / Pojkar U18 Elit / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
B58
Färdig
Petrus Sjöström
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Kasper Bäck Wernamo Ju-Jutsu Klubb Vann på full Ippon - 01:26
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / -77 kg
(Saturday 13:th of October)
A56
Färdig
Kevin Christoforidis
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Henrik Larsson Sevon SKIFT Vann på full Ippon - 02:59
JJ Fighting / Pojkar U18 Amatör / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
C54
Färdig
Victor Adamson
SKIFT
Vann på poäng - 03:00
Hugo Carlsson SKIFT
JJ Fighting, Barn / Flickor 13–15 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
B53
Färdig
Lucia Sanchez
Nacka Dojo IF
Vann på poäng - 02:00
Tove Svensson Widmark Nacka Dojo IF
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / -85 kg
(Saturday 13:th of October)
A62
Färdig
Elias Djeghab
SKIFT
Vann på poäng - 03:00
Klaus Ncuti IKSU
JJ Fighting / Herrar Senior Amatör / -85 kg
(Saturday 13:th of October)
C57
Färdig
Hugo Bygdeson
SKIFT
Vann på full Ippon - 00:24
Henrik Bäck Wernamo Ju-Jutsu Klubb
JJ Fighting / Pojkar U18 Elit / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
B59
Färdig
John Ljungblahd
IKSU
William Sidestam Eskilstuna Budoklubb Vann på poäng - 03:00
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / +94 kg
(Saturday 13:th of October)
C59
Färdig
Jacob Andersson
Nacka Dojo IF
Vann på full Ippon - 03:00
Oscar Uddman Jansson Budoklubben Shindo
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / -85 kg
(Saturday 13:th of October)
A63
Färdig
Jonatan Dagnå
SKIFT
Vann på full Ippon - 01:39
Isaac Andersson IKSU
JJ Fighting / Pojkar U18 Elit / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
B60
Färdig
Kasper Bäck
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Vann via diskvalificering - 00:51
Gustav Holmqvist Eskilstuna Budoklubb
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / -77 kg
(Saturday 13:th of October)
A55
Färdig
Erik Gullestad
Nacka Dojo IF
Vann på full Ippon - 01:53
Emil Petersson IKSU
JJ Fighting / Pojkar U18 Elit / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
B61
Färdig
William Sidestam
Eskilstuna Budoklubb
Erik Hallberg Eskilstuna Budoklubb Vann på poäng - 03:00
JJ Fighting / Herrar Senior Amatör / -85 kg
(Saturday 13:th of October)
C58
Färdig
Samuel Modée
Solna Ju-jutsu Klubb
Vann på poäng - 03:00
Andreas Rosén Solna Ju-jutsu Klubb
JJ Newaza / Herrar Senior Elit / -85 kg
(Saturday 13:th of October)
A60
Färdig
Kristoffer Helander
Claudio Ramirez Nacka Dojo IF Vann på Submission - 04:46
JJ Fighting / Pojkar U18 Elit / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
B62
Färdig
John Ljungblahd
IKSU
Gustav Holmqvist Eskilstuna Budoklubb Vann på full Ippon - 02:51
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / +94 kg
(Saturday 13:th of October)
C60
Färdig
Jacob Andersson
Nacka Dojo IF
Vann på full Ippon - 02:00
Oscar Uddman Jansson Budoklubben Shindo