Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
C35
Färdig
Victor Liller
SKIFT
Truls Airio SKIFT Vann på poäng - 02:00
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
B35
Färdig
Alexander Maximov
Nacka Dojo IF
Vann på poäng - 02:00
Klara Wahlström Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -65 kg
(Saturday 13:th of October)
A33
Färdig
Unknown User
Nacka Dojo IF
Vann på Submission - 02:33
Alexander Mix Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Flickor 13–15 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
B41
Färdig
Felicia Silvernäs
Nacka Dojo IF
Vann på Submission - 00:55
Tove Öhman Holmsund-Obbola Kampsport IF
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
A41
Färdig
Liam Allstyle Mäkelä
SKIFT
Vann på poäng - 02:00
Lukas Lundmark Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Flickor 13–15 år / -65 kg
(Saturday 13:th of October)
JJ Newaza, Barn / Flickor 13–15 år / -65 kg
(Saturday 13:th of October)
B42
Färdig
Rebecka Johansson
Nacka Dojo IF
Vann på Submission - 01:31
Tyra Westerberg Dynamix Köping Idrottsförening
JJ Fighting / Herrar Senior Amatör / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
C41
Färdig
Nicklaes Malmsten
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Vann på full Ippon - 02:13
Kimmo Kivelä Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / -50 kg
(Saturday 13:th of October)
A44
Färdig
Ryan Andersson
Minami Budokai
Melwin Hansson SKIFT Vann på poäng - 02:00
JJ Fighting, Barn / Flickor 13–15 år / -60 kg
(Saturday 13:th of October)
B44
Färdig
Alicia Herbert
Nacka Dojo IF
Alina Andersson Vann på full Ippon - 01:37
JJ Newaza / Herrar Senior Elit / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
C43
Färdig
Adam Schmidt
Nacka Dojo IF
Vann på Submission - 01:49
Edvin Hägglund Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
A42
Färdig
Hugo Blommaskog
Göteborgs ju-jutsuklubb
Vann på poäng - 02:00
Lukas Lundmark Nacka Dojo IF
JJ Fighting, Barn / Flickor 13–15 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
B47
Färdig
Nellie Malmberg
Kumlakampsportsförening
Vann via diskvalificering - 02:00
Frida Leine Nacka Dojo IF
JJ Newaza / Pojkar U18 Amatör / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
C46
Färdig
Erik Hansson
Piteå Ju-jutsuklubb
Vann på poäng - 06:00
Eli Lundberg IKSU
JJ Newaza / Herrar Senior Amatör / -77 kg
(Saturday 13:th of October)
A46
Färdig
Kimmo Kivelä
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Samuel Modée Solna Ju-jutsu Klubb Vann på Submission - 01:20
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / -77 kg
(Saturday 13:th of October)
A49
Färdig
Erik Gullestad
Nacka Dojo IF
Vann på poäng - 03:00
Simon Lund
JJ Newaza / Herrar Senior Elit / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
C44
Färdig
Adam Schmidt
Nacka Dojo IF
Alexander Persson Nacka Dojo IF Vann på Submission - 00:18
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / -77 kg
(Saturday 13:th of October)
A50
Färdig
Henrik Larsson Sevon
SKIFT
Kevin Christoforidis Wernamo Ju-Jutsu Klubb Vann på poäng - 03:00
JJ Newaza, Barn / Flickor 13–15 år / -65 kg
(Saturday 13:th of October)
Färdig
Alva Leeb
Nacka Dojo IF
Tyra Westerberg Dynamix Köping Idrottsförening Vann på Walkover
JJ Fighting, Barn / Flickor 13–15 år / -60 kg
(Saturday 13:th of October)
B45
Färdig
Alicia Herbert
Nacka Dojo IF
Vann på poäng - 02:00
Nellie Blomqvist Budoklubben Shindo
JJ Newaza / Pojkar U18 Amatör / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
C47
Färdig
Erik Hansson
Piteå Ju-jutsuklubb
Vann på poäng - 06:00
Eli Lundberg IKSU
JJ Newaza / Herrar Senior Amatör / -77 kg
(Saturday 13:th of October)
A47
Färdig
Kimmo Kivelä
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Samuel Modée Solna Ju-jutsu Klubb Vann på Submission - 00:49
JJ Fighting, Barn / Flickor 13–15 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
B48
Färdig
Tove Öhman
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Vann på poäng - 02:00
Filippa Qvist Minami Budokai Klubb
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / -77 kg
(Saturday 13:th of October)
A51
Färdig
Richard Ziegel
IKSU
Erik Gullestad Nacka Dojo IF Vann på full Ippon - 02:16
JJ Fighting, Barn / Flickor 13–15 år / -60 kg
(Saturday 13:th of October)
B46
Färdig
Alina Andersson
Vann på full Ippon - 01:53
Nellie Blomqvist Budoklubben Shindo
JJ Newaza / Herrar Senior Elit / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
C45
Färdig
Edvin Hägglund
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Alexander Persson Nacka Dojo IF Vann på Submission - 00:17
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / -77 kg
(Saturday 13:th of October)
A52
Färdig
Emil Petersson
IKSU
Vann på poäng - 03:00
Kevin Christoforidis Wernamo Ju-Jutsu Klubb
JJ Newaza / Herrar Senior Elit / -77 kg
(Saturday 13:th of October)
C49
Färdig
Paul Grönborg
Nacka Dojo IF
Vann på Submission - 00:22
Simon Lund
JJ Newaza, Barn / Flickor 13–15 år / -65 kg
(Saturday 13:th of October)
B43
Färdig
Alva Östman
IKSU
Vann på Submission - 02:09
Rebecka Johansson Nacka Dojo IF
JJ Newaza / Herrar Senior Elit / -85 kg
(Saturday 13:th of October)
A57
Färdig
Kristoffer Helander
Oscar Alsing Nacka Dojo IF Vann på Submission - 01:03
JJ Fighting, Barn / Flickor 13–15 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
B49
Färdig
Nellie Malmberg
Kumlakampsportsförening
Lucia Sanchez Nacka Dojo IF Vann på poäng - 02:00
JJ Fighting, Barn / Flickor 13–15 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
B50
Färdig
Tove Öhman
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Tove Svensson Widmark Nacka Dojo IF Vann på poäng - 02:00