Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
C32
Färdig
Björn Normark
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Truls Airio SKIFT Vann på poäng - 02:00
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -60 kg
(Saturday 13:th of October)
A31
Färdig
Theo Lindqvist
Nacka Dojo IF
Hugo Normark Holmsund-Obbola Kampsport IF Vann på poäng - 04:00
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
B31
Färdig
Yrla Dömstedt
Kumlakampsportsförening
Annie Steinke Brånby Nacka Dojo IF Vann på full Ippon - 00:33
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
C27
Färdig
Oscar Ahlm
Nacka Dojo IF
Neo Tered Dynamix Köping Idrottsförening Vann på poäng - 02:00
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -65 kg
(Saturday 13:th of October)
A32
Färdig
Hampus Wall
Dynamix Herrljunga
Unknown User Nacka Dojo IF Vann på poäng - 04:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
B9
Färdig
Elliot Winqvist
SKIFT
Remus Jacobsson SKIFT Vann på poäng - 03:00
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -65 kg
(Saturday 13:th of October)
Färdig
Alexander Mix
Nacka Dojo IF
Vann på Walkover
Unknown User Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
A27
Färdig
Liam Allstyle Mäkelä
SKIFT
Vann på Submission - 00:40
Lukas Lundmark Nacka Dojo IF
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -35 kg
(Saturday 13:th of October)
B22
Färdig
Linus Forssten
Nacka Dojo IF
Karina Buiuc Minami Budokai Vann på poäng - 02:00
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / +55 kg
(Saturday 13:th of October)
C37
Färdig
Alina Andersson
Vann på poäng - 02:00
Rasmus Bäck Wernamo Ju-Jutsu Klubb
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(Saturday 13:th of October)
B28
Färdig
Albin Högbom
Nacka Dojo IF
Vann på poäng - 02:00
Buster Bård Nacka Dojo IF
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
C33
Färdig
Elliot Lundgren
Nacka Dojo IF
Vann på poäng - 02:00
Björn Normark Holmsund-Obbola Kampsport IF
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / +65 kg
(Saturday 13:th of October)
A34
Färdig
Hampus Wall
Dynamix Herrljunga
Elvin Beganovic Wernamo Ju-Jutsu Klubb Vann på poäng - 02:00
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
B30
Färdig
Kimon Christoforidis
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Vann på poäng - 02:00
Klara Wahlström Nacka Dojo IF
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / -60 kg
(Saturday 13:th of October)
A37
Färdig
Hugo Normark
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Vann på poäng - 02:00
Hugo Hellsten Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / +55 kg
(Saturday 13:th of October)
C38
Färdig
Alina Andersson
Vann på poäng - 02:00
Rasmus Bäck Wernamo Ju-Jutsu Klubb
JJ Newaza, Barn / Flickor 13–15 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
B36
Färdig
Livia Högbom
Nacka Dojo IF
Vann på Submission - 02:50
Hilma Helin Nacka Dojo IF
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / +65 kg
(Saturday 13:th of October)
A35
Färdig
Hampus Wall
Dynamix Herrljunga
Vann på poäng - 02:00
Hugo Cedergren Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Flickor 13–15 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
B39
Färdig
Nellie Malmberg
Kumlakampsportsförening
Felicia Silvernäs Nacka Dojo IF Vann på Submission - 01:42
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
C34
Färdig
Olivia Herbert
Nacka Dojo IF
Vann på poäng - 02:00
Wiggo Lundborg Wernamo Ju-Jutsu Klubb
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / -60 kg
(Saturday 13:th of October)
A38
Färdig
Hugo Normark
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Vann på poäng - 02:00
Hugo Hellsten Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
B32
Färdig
Kimon Christoforidis
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Vann på poäng - 02:00
Alexander Maximov Nacka Dojo IF
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
B33
Färdig
Klara Wahlström
Nacka Dojo IF
Vann på full Ippon - 00:51
Yrla Dömstedt Kumlakampsportsförening
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
C36
Färdig
Elliot Lundgren
Nacka Dojo IF
Vann på poäng - 02:00
Olivia Herbert Nacka Dojo IF
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / +65 kg
(Saturday 13:th of October)
A36
Färdig
Elvin Beganovic
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Vann på poäng - 02:00
Hugo Cedergren Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Flickor 13–15 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
B37
Färdig
Livia Högbom
Nacka Dojo IF
Vann på Submission - 00:55
Hilma Helin Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Pojkar 13–15 år / -65 kg
(Saturday 13:th of October)
Färdig
Hampus Wall
Dynamix Herrljunga
Vann på Walkover
Unknown User Nacka Dojo IF
JJ Fighting, Barn / Mixed 9–10 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
B34
Färdig
Annie Steinke Brånby
Nacka Dojo IF
Kimon Christoforidis Wernamo Ju-Jutsu Klubb Vann på poäng - 02:00
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
A40
Färdig
Liam Allstyle Mäkelä
SKIFT
Vann på poäng - 02:00
Hugo Blommaskog Göteborgs ju-jutsuklubb
JJ Fighting / Herrar Senior Amatör / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
C40
Färdig
Nicklaes Malmsten
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Vann på poäng - 03:00
Kimmo Kivelä Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Flickor 13–15 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
B40
Färdig
Nellie Malmberg
Kumlakampsportsförening
Vann på Submission - 01:42
Tove Öhman Holmsund-Obbola Kampsport IF
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / -50 kg
(Saturday 13:th of October)
A43
Färdig
Ryan Andersson
Minami Budokai
Melwin Hansson SKIFT Vann på poäng - 02:00