Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JJ Fighting / Herrar Senior Amatör / -85 kg
(Saturday 13:th of October)
C55
Окончено
Samuel Modée
Solna Ju-jutsu Klubb
Hugo Bygdeson SKIFT Won by points - 03:00
JJ Fighting, Barn / Flickor 13–15 år / -65 kg
(Saturday 13:th of October)
B55
Окончено
Sonja Milosavljevic
Nacka Dojo IF
Alva Östman IKSU Won by points - 02:00
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / -77 kg
(Saturday 13:th of October)
A53
Окончено
Simon Lund
Kevin Christoforidis Wernamo Ju-Jutsu Klubb Won by points - 03:00
JJ Fighting / Pojkar U18 Amatör / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
C52
Окончено
Eli Lundberg
IKSU
Victor Adamson SKIFT Won by Full Ippon - 01:12
JJ Fighting, Barn / Flickor 13–15 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
B51
Окончено
Frida Leine
Nacka Dojo IF
Won by points - 02:00
Tove Öhman Holmsund-Obbola Kampsport IF
JJ Newaza / Herrar Senior Elit / -77 kg
(Saturday 13:th of October)
C50
Окончено
Paul Grönborg
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 00:51
Erik Gullestad Nacka Dojo IF
JJ Newaza / Herrar Senior Elit / -85 kg
(Saturday 13:th of October)
A58
Окончено
Magnus Granlund
Nacka Dojo IF
Won by Disqualification (disqualification) - 06:00
Claudio Ramirez Nacka Dojo IF
JJ Fighting, Barn / Flickor 13–15 år / -65 kg
(Saturday 13:th of October)
B56
Окончено
Sonja Milosavljevic
Nacka Dojo IF
Tyra Westerberg Dynamix Köping Idrottsförening Won by points - 02:00
JJ Newaza / Herrar Senior Elit / -77 kg
(Saturday 13:th of October)
C51
Окончено
Simon Lund
Erik Gullestad Nacka Dojo IF Won by Submission - 00:40
JJ Fighting, Barn / Flickor 13–15 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
B52
Окончено
Filippa Qvist
Minami Budokai Klubb
Nellie Malmberg Kumlakampsportsförening Won by points - 02:00
JJ Fighting / Pojkar U18 Amatör / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
C53
Окончено
Eli Lundberg
IKSU
Won by points - 03:00
Hugo Carlsson SKIFT
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / -77 kg
(Saturday 13:th of October)
A54
Окончено
Henrik Larsson Sevon
SKIFT
Won by Full Ippon - 01:18
Richard Ziegel IKSU
JJ Fighting, Barn / Flickor 13–15 år / -65 kg
(Saturday 13:th of October)
B57
Окончено
Alva Östman
IKSU
Won by points - 02:00
Tyra Westerberg Dynamix Köping Idrottsförening
JJ Fighting / Herrar Senior Amatör / -85 kg
(Saturday 13:th of October)
C56
Окончено
Andreas Rosén
Solna Ju-jutsu Klubb
Henrik Bäck Wernamo Ju-Jutsu Klubb Won by points - 03:00
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / -85 kg
(Saturday 13:th of October)
A61
Окончено
Kristoffer Helander
Klaus Ncuti IKSU Won by points - 03:00
JJ Fighting, Barn / Flickor 13–15 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
B54
Окончено
Frida Leine
Nacka Dojo IF
Won by points - 02:00
Nellie Malmberg Kumlakampsportsförening
JJ Fighting / Pojkar U18 Elit / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
B58
Окончено
Petrus Sjöström
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Kasper Bäck Wernamo Ju-Jutsu Klubb Won by Full Ippon - 01:26
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / -77 kg
(Saturday 13:th of October)
A56
Окончено
Kevin Christoforidis
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Henrik Larsson Sevon SKIFT Won by Full Ippon - 02:59
JJ Fighting / Pojkar U18 Amatör / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
C54
Окончено
Victor Adamson
SKIFT
Won by points - 03:00
Hugo Carlsson SKIFT
JJ Fighting, Barn / Flickor 13–15 år / -55 kg
(Saturday 13:th of October)
B53
Окончено
Lucia Sanchez
Nacka Dojo IF
Won by points - 02:00
Tove Svensson Widmark Nacka Dojo IF
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / -85 kg
(Saturday 13:th of October)
A62
Окончено
Elias Djeghab
SKIFT
Won by points - 03:00
Klaus Ncuti IKSU
JJ Fighting / Herrar Senior Amatör / -85 kg
(Saturday 13:th of October)
C57
Окончено
Hugo Bygdeson
SKIFT
Won by Full Ippon - 00:24
Henrik Bäck Wernamo Ju-Jutsu Klubb
JJ Fighting / Pojkar U18 Elit / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
B59
Окончено
John Ljungblahd
IKSU
William Sidestam Eskilstuna Budoklubb Won by points - 03:00
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / +94 kg
(Saturday 13:th of October)
C59
Окончено
Jacob Andersson
Nacka Dojo IF
Won by Full Ippon - 03:00
Oscar Uddman Jansson Budoklubben Shindo
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / -85 kg
(Saturday 13:th of October)
A63
Окончено
Jonatan Dagnå
SKIFT
Won by Full Ippon - 01:39
Isaac Andersson IKSU
JJ Fighting / Pojkar U18 Elit / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
B60
Окончено
Kasper Bäck
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Won by Disqualification (disqualification) - 00:51
Gustav Holmqvist Eskilstuna Budoklubb
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / -77 kg
(Saturday 13:th of October)
A55
Окончено
Erik Gullestad
Nacka Dojo IF
Won by Full Ippon - 01:53
Emil Petersson IKSU
JJ Fighting / Pojkar U18 Elit / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
B61
Окончено
William Sidestam
Eskilstuna Budoklubb
Erik Hallberg Eskilstuna Budoklubb Won by points - 03:00
JJ Fighting / Herrar Senior Amatör / -85 kg
(Saturday 13:th of October)
C58
Окончено
Samuel Modée
Solna Ju-jutsu Klubb
Won by points - 03:00
Andreas Rosén Solna Ju-jutsu Klubb
JJ Newaza / Herrar Senior Elit / -85 kg
(Saturday 13:th of October)
A60
Окончено
Kristoffer Helander
Claudio Ramirez Nacka Dojo IF Won by Submission - 04:46
JJ Fighting / Pojkar U18 Elit / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
B62
Окончено
John Ljungblahd
IKSU
Gustav Holmqvist Eskilstuna Budoklubb Won by Full Ippon - 02:51
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / +94 kg
(Saturday 13:th of October)
C60
Окончено
Jacob Andersson
Nacka Dojo IF
Won by Full Ippon - 02:00
Oscar Uddman Jansson Budoklubben Shindo