Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / -50 kg
(Saturday 13:th of October)
A45
Afgelopen
Ryan Andersson
Minami Budokai
Melwin Hansson SKIFT
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / -60 kg
(Saturday 13:th of October)
A39
Afgelopen
Hugo Normark
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Hugo Hellsten Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / +55 kg
(Saturday 13:th of October)
JJ Fighting, Barn / Mixed 6–8 år / -40 kg
(Saturday 13:th of October)
A14
Afgelopen
Parham Goodarzi
SKIFT
Emrik Dahlberg Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Flickor 13–15 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / +94 kg
(Saturday 13:th of October)
C61
Afgelopen
Jacob Andersson
Nacka Dojo IF
Oscar Uddman Jansson Budoklubben Shindo
JJ Fighting / Herrar Senior Amatör / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
C42
Afgelopen
Nicklaes Malmsten
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Kimmo Kivelä Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting / Flickor U18 Elit / +70 kg
(Saturday 13:th of October)
C64
Afgelopen
Astrid Rubensson
SKIFT
Amanda Holmqvist Linköpings Budoklubb
JJ Newaza / Pojkar U18 Amatör / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
JJ Newaza / Herrar Senior Amatör / -77 kg
(Saturday 13:th of October)
A48
Afgelopen
Kimmo Kivelä
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Samuel Modée Solna Ju-jutsu Klubb
JJ Newaza, Barn / Mixed 6–8 år / -25 kg
(Saturday 13:th of October)
A3
Afgelopen
Idun Söderlindh
Nacka Dojo IF
Ryan Sundberg Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 6–8 år / -25 kg
(Saturday 13:th of October)
A1
Afgelopen
Idun Söderlindh
Nacka Dojo IF
Gewonnen via Punten - 03:00
Ryan Sundberg Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(Saturday 13:th of October)
B1
Afgelopen
Albin Högbom
Nacka Dojo IF
Gewonnen via Overgave - 00:12
Teodor Söderberg SKIFT
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -40 kg
(Saturday 13:th of October)
C1
Afgelopen
Vincent Kiirikki
Nacka Dojo IF
Viggo Richter Nacka Dojo IF Gewonnen via Overgave - 00:45
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -40 kg
(Saturday 13:th of October)
C2
Afgelopen
Isola Larsson
SKIFT
Gewonnen via Overgave - 00:19
Elliot Sundberg Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(Saturday 13:th of October)
B2
Afgelopen
Elton Ekström
Nacka Dojo IF
Mira Hellsten Örnsköldsviks Kampsportsförening Gewonnen via Punten - 03:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -40 kg
(Saturday 13:th of October)
C3
Afgelopen
Viggo Richter
Nacka Dojo IF
Gewonnen via Overgave - 00:41
Nathalie Åkerman Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 6–8 år / -35 kg
(Saturday 13:th of October)
A4
Afgelopen
Liam Klysing
SKIFT
Liam Knutsson Gewonnen via Punten - 03:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
B5
Afgelopen
Sara Nordén
Nacka Dojo IF
Remus Jacobsson SKIFT Gewonnen op Beslissing - 03:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
C7
Afgelopen
Neo Tered
Dynamix Köping Idrottsförening
Gewonnen via Punten - 03:00
Wilmer Axerell Björkman Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 6–8 år / -25 kg
(Saturday 13:th of October)
A2
Afgelopen
Idun Söderlindh
Nacka Dojo IF
Gewonnen via Punten - 03:00
Ryan Sundberg Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
C8
Afgelopen
Oskar Nordén
Nacka Dojo IF
Gewonnen via Punten - 03:00
Oscar Ahlm Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 6–8 år / -35 kg
(Saturday 13:th of October)
A5
Afgelopen
Lo Roos
Nacka Dojo IF
Gewonnen via Overgave - 00:51
Emrik Dahlberg Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(Saturday 13:th of October)
B3
Afgelopen
Albin Högbom
Nacka Dojo IF
Gewonnen via Overgave - 01:37
Mira Hellsten Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Mixed 6–8 år / -35 kg
(Saturday 13:th of October)
A6
Afgelopen
Liam Knutsson
Gewonnen via Overgave - 02:50
Evielle Nsundi Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -40 kg
(Saturday 13:th of October)
C4
Afgelopen
Vincent Kiirikki
Nacka Dojo IF
Gewonnen via Overgave - 00:48
Elliot Sundberg Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
B6
Afgelopen
Elliot Winqvist
SKIFT
Gewonnen op Beslissing - 03:00
Hedvig Dyrssen Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
C10
Afgelopen
Wilmer Axerell Björkman
Nacka Dojo IF
Gewonnen via Overgave - 02:14
Oscar Ahlm Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 6–8 år / -35 kg
(Saturday 13:th of October)
A7
Afgelopen
Lo Roos
Nacka Dojo IF
Gewonnen via Punten - 03:00
Julian Von Waldegg Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(Saturday 13:th of October)
B4
Afgelopen
Teodor Söderberg
SKIFT
Elton Ekström Nacka Dojo IF Gewonnen via Punten - 00:08
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -40 kg
(Saturday 13:th of October)
C6
Afgelopen
Nathalie Åkerman
Nacka Dojo IF
Gewonnen via Punten - 03:00
Vincent Kiirikki Nacka Dojo IF
JJ Fighting, Barn / Mixed 6–8 år / -30 kg
(Saturday 13:th of October)
A15
Afgelopen
Liam Klysing
SKIFT
Manfred Larsson SKIFT Gewonnen via Punten - 02:00