Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / -50 kg
(Saturday 13:th of October)
A45
Закінчено
Ryan Andersson
Minami Budokai
Melwin Hansson SKIFT
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / -60 kg
(Saturday 13:th of October)
A39
Закінчено
Hugo Normark
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Hugo Hellsten Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / +55 kg
(Saturday 13:th of October)
JJ Fighting, Barn / Mixed 6–8 år / -40 kg
(Saturday 13:th of October)
A14
Закінчено
Parham Goodarzi
SKIFT
Emrik Dahlberg Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Flickor 13–15 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / +94 kg
(Saturday 13:th of October)
C61
Закінчено
Jacob Andersson
Nacka Dojo IF
Oscar Uddman Jansson Budoklubben Shindo
JJ Fighting / Herrar Senior Amatör / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
C42
Закінчено
Nicklaes Malmsten
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Kimmo Kivelä Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting / Flickor U18 Elit / +70 kg
(Saturday 13:th of October)
C64
Закінчено
Astrid Rubensson
SKIFT
Amanda Holmqvist Linköpings Budoklubb
JJ Newaza / Pojkar U18 Amatör / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
JJ Newaza / Herrar Senior Amatör / -77 kg
(Saturday 13:th of October)
A48
Закінчено
Kimmo Kivelä
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Samuel Modée Solna Ju-jutsu Klubb
JJ Newaza, Barn / Mixed 6–8 år / -25 kg
(Saturday 13:th of October)
A3
Закінчено
Idun Söderlindh
Nacka Dojo IF
Ryan Sundberg Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 6–8 år / -25 kg
(Saturday 13:th of October)
A1
Закінчено
Idun Söderlindh
Nacka Dojo IF
Won by points - 03:00
Ryan Sundberg Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(Saturday 13:th of October)
B1
Закінчено
Albin Högbom
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 00:12
Teodor Söderberg SKIFT
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -40 kg
(Saturday 13:th of October)
C1
Закінчено
Vincent Kiirikki
Nacka Dojo IF
Viggo Richter Nacka Dojo IF Won by Submission - 00:45
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -40 kg
(Saturday 13:th of October)
C2
Закінчено
Isola Larsson
SKIFT
Won by Submission - 00:19
Elliot Sundberg Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(Saturday 13:th of October)
B2
Закінчено
Elton Ekström
Nacka Dojo IF
Mira Hellsten Örnsköldsviks Kampsportsförening Won by points - 03:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -40 kg
(Saturday 13:th of October)
C3
Закінчено
Viggo Richter
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 00:41
Nathalie Åkerman Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 6–8 år / -35 kg
(Saturday 13:th of October)
A4
Закінчено
Liam Klysing
SKIFT
Liam Knutsson Won by points - 03:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
B5
Закінчено
Sara Nordén
Nacka Dojo IF
Remus Jacobsson SKIFT Won by Decision - 03:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
C7
Закінчено
Neo Tered
Dynamix Köping Idrottsförening
Won by points - 03:00
Wilmer Axerell Björkman Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 6–8 år / -25 kg
(Saturday 13:th of October)
A2
Закінчено
Idun Söderlindh
Nacka Dojo IF
Won by points - 03:00
Ryan Sundberg Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
C8
Закінчено
Oskar Nordén
Nacka Dojo IF
Won by points - 03:00
Oscar Ahlm Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 6–8 år / -35 kg
(Saturday 13:th of October)
A5
Закінчено
Lo Roos
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 00:51
Emrik Dahlberg Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(Saturday 13:th of October)
B3
Закінчено
Albin Högbom
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 01:37
Mira Hellsten Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Mixed 6–8 år / -35 kg
(Saturday 13:th of October)
A6
Закінчено
Liam Knutsson
Won by Submission - 02:50
Evielle Nsundi Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -40 kg
(Saturday 13:th of October)
C4
Закінчено
Vincent Kiirikki
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 00:48
Elliot Sundberg Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
B6
Закінчено
Elliot Winqvist
SKIFT
Won by Decision - 03:00
Hedvig Dyrssen Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
C10
Закінчено
Wilmer Axerell Björkman
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 02:14
Oscar Ahlm Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 6–8 år / -35 kg
(Saturday 13:th of October)
A7
Закінчено
Lo Roos
Nacka Dojo IF
Won by points - 03:00
Julian Von Waldegg Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(Saturday 13:th of October)
B4
Закінчено
Teodor Söderberg
SKIFT
Elton Ekström Nacka Dojo IF Won by points - 00:08
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -40 kg
(Saturday 13:th of October)
C6
Закінчено
Nathalie Åkerman
Nacka Dojo IF
Won by points - 03:00
Vincent Kiirikki Nacka Dojo IF
JJ Fighting, Barn / Mixed 6–8 år / -30 kg
(Saturday 13:th of October)
A15
Закінчено
Liam Klysing
SKIFT
Manfred Larsson SKIFT Won by points - 02:00