Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / -50 kg
(Saturday 13:th of October)
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / -60 kg
(Saturday 13:th of October)
A39
Završeno
Hugo Normark
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Hugo Hellsten Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / +55 kg
(Saturday 13:th of October)
JJ Fighting, Barn / Mixed 6–8 år / -40 kg
(Saturday 13:th of October)
A14
Završeno
Parham Goodarzi
SKIFT
Emrik Dahlberg Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Flickor 13–15 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / +94 kg
(Saturday 13:th of October)
C61
Završeno
Jacob Andersson
Nacka Dojo IF
Oscar Uddman Jansson Budoklubben Shindo
JJ Fighting / Herrar Senior Amatör / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
C42
Završeno
Nicklaes Malmsten
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Kimmo Kivelä Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting / Flickor U18 Elit / +70 kg
(Saturday 13:th of October)
C64
Završeno
Astrid Rubensson
SKIFT
Amanda Holmqvist Linköpings Budoklubb
JJ Newaza / Pojkar U18 Amatör / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
JJ Newaza / Herrar Senior Amatör / -77 kg
(Saturday 13:th of October)
A48
Završeno
Kimmo Kivelä
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Samuel Modée Solna Ju-jutsu Klubb
JJ Newaza, Barn / Mixed 6–8 år / -25 kg
(Saturday 13:th of October)
A3
Završeno
Idun Söderlindh
Nacka Dojo IF
Ryan Sundberg Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 6–8 år / -25 kg
(Saturday 13:th of October)
A1
Završeno
Idun Söderlindh
Nacka Dojo IF
Pobeda po poenima - 03:00
Ryan Sundberg Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(Saturday 13:th of October)
B1
Završeno
Albin Högbom
Nacka Dojo IF
Pobedio Završnicom - 00:12
Teodor Söderberg SKIFT
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -40 kg
(Saturday 13:th of October)
C1
Završeno
Vincent Kiirikki
Nacka Dojo IF
Viggo Richter Nacka Dojo IF Pobedio Završnicom - 00:45
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -40 kg
(Saturday 13:th of October)
C2
Završeno
Isola Larsson
SKIFT
Pobedio Završnicom - 00:19
Elliot Sundberg Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(Saturday 13:th of October)
B2
Završeno
Elton Ekström
Nacka Dojo IF
Mira Hellsten Örnsköldsviks Kampsportsförening Pobeda po poenima - 03:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -40 kg
(Saturday 13:th of October)
C3
Završeno
Viggo Richter
Nacka Dojo IF
Pobedio Završnicom - 00:41
Nathalie Åkerman Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 6–8 år / -35 kg
(Saturday 13:th of October)
A4
Završeno
Liam Klysing
SKIFT
Liam Knutsson Pobeda po poenima - 03:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
B5
Završeno
Sara Nordén
Nacka Dojo IF
Remus Jacobsson SKIFT Pobedio Odlukom - 03:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
C7
Završeno
Neo Tered
Dynamix Köping Idrottsförening
Pobeda po poenima - 03:00
Wilmer Axerell Björkman Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 6–8 år / -25 kg
(Saturday 13:th of October)
A2
Završeno
Idun Söderlindh
Nacka Dojo IF
Pobeda po poenima - 03:00
Ryan Sundberg Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
C8
Završeno
Oskar Nordén
Nacka Dojo IF
Pobeda po poenima - 03:00
Oscar Ahlm Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 6–8 år / -35 kg
(Saturday 13:th of October)
A5
Završeno
Lo Roos
Nacka Dojo IF
Pobedio Završnicom - 00:51
Emrik Dahlberg Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(Saturday 13:th of October)
B3
Završeno
Albin Högbom
Nacka Dojo IF
Pobedio Završnicom - 01:37
Mira Hellsten Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Mixed 6–8 år / -35 kg
(Saturday 13:th of October)
A6
Završeno
Liam Knutsson
Pobedio Završnicom - 02:50
Evielle Nsundi Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -40 kg
(Saturday 13:th of October)
C4
Završeno
Vincent Kiirikki
Nacka Dojo IF
Pobedio Završnicom - 00:48
Elliot Sundberg Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
B6
Završeno
Elliot Winqvist
SKIFT
Pobedio Odlukom - 03:00
Hedvig Dyrssen Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
C10
Završeno
Wilmer Axerell Björkman
Nacka Dojo IF
Pobedio Završnicom - 02:14
Oscar Ahlm Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 6–8 år / -35 kg
(Saturday 13:th of October)
A7
Završeno
Lo Roos
Nacka Dojo IF
Pobeda po poenima - 03:00
Julian Von Waldegg Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(Saturday 13:th of October)
B4
Završeno
Teodor Söderberg
SKIFT
Elton Ekström Nacka Dojo IF Pobeda po poenima - 00:08
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -40 kg
(Saturday 13:th of October)
C6
Završeno
Nathalie Åkerman
Nacka Dojo IF
Pobeda po poenima - 03:00
Vincent Kiirikki Nacka Dojo IF
JJ Fighting, Barn / Mixed 6–8 år / -30 kg
(Saturday 13:th of October)
A15
Završeno
Liam Klysing
SKIFT
Manfred Larsson SKIFT Pobeda po poenima - 02:00